reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Proponuję zamknąć wątek, bo znów mamy pytanie o to samo.
@Ania20719 nie jesteś w ciąży. Nie wiem, czy panicznie się jej boisz, czy czekasz z utęsknieniem czy wkręciłaś faceta / pracodawcę / rodzinę na ciążę, co jej nie ma, ale po prostu jej nie ma. Tyle. Chyba że od ostatniego stosunku miałaś kolejne...

Beta hcg jest pierwszym wskaźnikiem ciąży, więc jeśli jest za niska to możliwość są dwie : została zrobiona za wcześnie (czyli np.zaraz po stosunku) lub nie jesteś w ciąży (Twój przypadek).
 
Tak. Widziałam już kilka Twoich wątków na ten temat i wynik 2.30 nie oznacza ciąży. Ja miałam taki sam wynik i on oznacza, że nie jest się w ciąży więc proponuję serio wrzucić na luz.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry