reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Patrycja0x

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
22
Jstem w 35 tc, byłam badana ginekologiczne tylko raz, na początku ciąży. Badania krwi i moczu też były robione tylko raz. Usg co wizytę ( 1x w miesiącu ) Tak zlecił ginekolog, myślicie, że tak powinno być? Czy lepiej poszukać innego?
 
reklama
Rozwiązanie
To moja pierwsza ciąża. Mam 20 lat. Nikt mi nie powiedział, że powinnam chodzić częściej. Ginekolog ma same dobre opinie, ponoć jest dokładny i nic nie zaniedbuje. Daruj sobie taką krytykę. Byłam 2 razy w szpitalu, gdy czułam, że coś jest nie tak,ale okazało się że wszystko jest ok. Może jesteś stara i dlatego musisz robić częściej badania
Nie, nie jestem stara. To po co pytasz na forum jak ci się odpowiedzi nie podobają?? Nikt Ci nie powiedział, będąc w ciąży trzeba sie trochę zainteresować tematem, poczytać, popytać.
Ja do 9 tc byłam badana dopochwowo, później już tylko przez brzuch , plus 3 razy sprawdzał szyjkę , za to moja koleżanka co miesiąc usg plus dopochwowo ,ale ona ma problem z szyjką ,skraca jej się
 
W mojej ocenie to troche slabo.
Ja jestesm w 21tyg i co wizyta srednio co 2 tyg mam badanie. Krew mocz itp co miesiac. Plus dodatkowe jakies co chwila chcą.
Usg mam robione i tak i tak. Pomimo ze nie mam problemów z szyjką to i recznie sprawdzaja
 
W mojej ocenie to troche slabo.
Ja jestesm w 21tyg i co wizyta srednio co 2 tyg mam badanie. Krew mocz itp co miesiac. Plus dodatkowe jakies co chwila chcą.
Usg mam robione i tak i tak. Pomimo ze nie mam problemów z szyjką to i recznie sprawdzaja
A krew i mocz to ja też co miesiąc , ale wizyta co miesiąc ,jak nie ma potrzeby to po co częściej ,chyba że coś tam z szyjką czy coś nie tak ,
 
Byłam pod kontrolą lekarza od 7tc najpierw było usg dopochwowe później przez brzuch i sprawdzanie ręczne co wizytę a wizyty miałam co 3 tygodnie krew i mocz tylko na początku i na końcu miałam a w między czasie inne wyniki z krwi kazał robić. A wiek nie ma nic to zlecanych badań i ilości wizyt.
 
Matko boska jak można do takiego 'specjalisty' chodzić. Jesteś na końcówce ciąży i dopiero teraz szukasz lekarza? Mocz powinno się badać raz w miesiącu obowiązkowo, do tego krew, posiewy, cytologia, niewiem co ci zlecił za badania? Usg powinny być 3, ja miałam na każdej wizycie czyli średnio co miesiąc. Badanie ginekologiczne nie musi być na każdej wizycie jeśli nic się nie dzieje. Zaniedbalas sprawę i to mocno
 
reklama
Matko boska jak można do takiego 'specjalisty' chodzić. Jesteś na końcówce ciąży i dopiero teraz szukasz lekarza? Mocz powinno się badać raz w miesiącu obowiązkowo, do tego krew, posiewy, cytologia, niewiem co ci zlecił za badania? Usg powinny być 3, ja miałam na każdej wizycie czyli średnio co miesiąc. Badanie ginekologiczne nie musi być na każdej wizycie jeśli nic się nie dzieje. Zaniedbalas sprawę i to mocno
To moja pierwsza ciąża. Mam 20 lat. Nikt mi nie powiedział, że powinnam chodzić częściej. Ginekolog ma same dobre opinie, ponoć jest dokładny i nic nie zaniedbuje. Daruj sobie taką krytykę. Byłam 2 razy w szpitalu, gdy czułam, że coś jest nie tak,ale okazało się że wszystko jest ok. Może jesteś stara i dlatego musisz robić częściej badania
 
reklama
Ja urodziłam pierwsze dziecko mając 22 lata i chodziłam co 3 tygodnie. Mi się wydaje że to zależy też w dużej mierze od lekarza i od samopoczucia kobiety.
 
Do góry