reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam

Macius od niedawna zaczal chodzic,co przysporzylo nam wiele radosci ,bo tak naprawde nie wiedzielismy czy bedzie chodzil.Przednim jeszcze gluga droga ale nie tracimy nadzieji,na dzien dzisiejszy potrzebna mu rehabilitacja ,aby nabrac masy miesniowej.zaczal chodzic majac dwa latka i cztery miesiace wazac zaledwie 9 kg.Chcemy latem jechac na turnus rehabilitacyjny, ale nie wiadomo czy nam to sie uda bo koszty takiego turnusy sa bardzo duze.Co do operacji to w chwili obecnej nie kwalifikuje sie do nastepnej z powodu zbyt wysokiego cisnienia w plucach.Operacja na dzien dzisiejszy to ogromne ryzyko tak powiedzial nam prof.Wojtalik ktoty przeprowadzil pierwsza bardzo skomplikowana operacje.Macius jest na stalych lekach a jest tego naprawde sporo.POzatym jest pod stala opieka lekarzy.Nastala jesien pora roku najbardziej sprzyjajaca przeziebienia bardzo sie boje bo kazda infekcja u Macka konczy sie pobytem w szpitalu w Poznaniu.Niestety miejscowy szpital nie jest w stanie mu pomoc.Zapraszam na blog i dziekuje za zainteresowanie. :-D ... ::: MACIUS ::: ... - Onet.pl Blog
 
reklama
Witam!
Mam pytanie do Mamy Maciusia. W Oriflame jest fundacja dla dzieci. Mogłabym do nich napisać list w imieniu mamy z prośbą o pomoc. Proszę o odpowiedź, czy mam pisać czy nie. A jeśli tak to co napisać w takim liście. Wiem, że oni dyponują pieniędzmi i mogą pomóc. Dla Mai nie udało mi się od nich nic uzyskać, ale też napisali mi, że takiej kwoty (jaka miała być na operację przeznaczona w USA) oni nie posiadają. Ale może jakieś mniejsze kwoty uda się od nich otrzymać. :)
Pozdrawiam gorąco Mamę Maciucia i Maciusia!!! Myślę o Was ciepło i przesyłam pozytywne fluidy!!! ;)
 
Do góry