reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

kika77

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2005
Postów
358
mam 28 lat i jestem z Wojkowic.
mam termin na 9 października. jestem już mamą 8 letniego Dawidka. chciałabym teraz córeczkę ale najważniejsze aby dzidzia była zdrowa.
piszcie październikowe mamy>>> pogadamy sobie troszkę o 9 miesiącach :)
 
reklama


cze!! lekarka powiedziała że też na 7 października ale dokładnie powie mi na usg 12 lutego.
mnie też boli brzuszek jak na okres ale mam brać wtedy no-spę. dostałam skierowanie na badania ogólne i przepisała mi Duphaston bo prawie 3 lata temu poroniłam i tak asekuracyjnie mi dała. bardzo mnie mdli na zapach mięsa pod każdą postacią, a zapach kawy mnie dobija:) dobrze że nie pijam na codzięń :p :-* ::)
 
Witam przyszłe październikowe MAMY! Ja wczoraj dowiedziałam się, że będziemy mieli kolejnego dzidziusia. Była trochę zaskoczona, bo mój pierwszy bobasek skończył tydzień temu 5 miesięcy, a my planowaliśmy za jakieś pół roku spróbować sie starac o następne maleństwo, ale wyszło inaczej i bardzo się cieszę. Trudno będzie wyznaczyć termin przyjścia na świat naszego dzidziusia, ale myśle, że ma ok 3 tygodni, więc pewnie w październiuku go lub ją zobaczymy. Ja narazie czuję się dobrze, mam lepszy apetyt, ale żadnych mdłości czy zawrotów głowy (w pierwszej ciąży było podobnie, w ogóle nie odczuwałam, że jestem w ciąży). Serdecznie was pozdrawiam i czekam na wiadomości co sie u was dzieje. Pa :)
 
cześć
byłam dzisiaj na usg
nie widać jeszcze bijącego serduszka ale za to widać ładny pęcherzyk na 2cm. wg usg termin na 6 październik więc tak mniej więcej jak przypuszczałam. co do samopoczucia to piersi bolą, jest mi ciągle niedobrze i chce mi się spać. w poniedziałek na badania ogólne.a co tam u Was ?? wiecie już co i jak??
 
witam pazdziernikowe mamy:) w tym tez ja:) fajnie bedzie z wami czasami poklikac:) i poopowiadac o brzuszku:) i malenstwie:)
jestem juz szczesliwa mama 5 letniego szymcia:)
pozdrawiam i do napisania:)
 
Witam wszystkie szczęśliwe "przyszłe" mamy. Jakieś 8 miesięcy temu miałam zabieg wyłyżeczkowania w 10 tygodniu ciąży - puste jajo. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko w porządku. Jeszcze nie byłam u lekarza, ale wg moich kalkulacji termin wypada ok. 10 października. W poprzedniej ciąży poszłam do lekarza na przełomie 6 i 7 tygodnia i lekarka stwierdziła, że za wcześnie do niej przyszłam, więc teraz pójdę w 8 tygodniu, czyli ciągu najbliższych dni  :) Pozdrawiam wszystkich! Trzymajcie za mnie kciuki!
 
Witaj Doxa! Mam nadzieję, że wszystko tym razem szczęśliwie się u Ciebie potoczy. Trzymam kciuki:)
 
Wiesz Aneczka, ja też mam mdłości :( Już chyba wolałabym wymiotować, przynajmniej by mi ulżyło, a tak tylko mnie muli :( :( Zjedzenie czegoś kwaśniego / chłodnego pomaga na jakieś 1-2h. A Ty jak sobie radzisz?
 
reklama
AgaMP pisze:
Witaj Doxa! Mam nadzieję, że wszystko tym razem szczęśliwie się u Ciebie potoczy. Trzymam kciuki:)

Dzięki AgaMP za wsparcie, ja też mam nadzieję, najgorsze jest to że jeszcze nie wybrałam sobie lekarza (Warszawa)!
 
Do góry