reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

HEY WSZYSTKIE MAMY!

NAPRAWDĘ ZALEDWIE WCZORAJ NIE BYŁAM NA FORUM I JUŻ NIE WIEM CO I JAK.

WIDZĘ,ŻE NIEKTÓRE Z WAS MAJĄ PROBLEM Z CIUCHAMI JA TEŻ MAM A TAK W OGÓLE TO W PASIE MAM JUŻ95 cm (UHHHHH) A GDZIE DALEJ.ALE NIE MOŻNA NARZEKAĆ NA TAKI SŁODKI CIĘŻAR.
CO DWA DNI NOSZĘ TO SAMO NA PRZEMIAN ALBO CIEMNE SZTRUKSY JEŻELI PADA ALBO JASNE BOJÓWKI,KTÓRE ROBIĄ SIĘ ZACIASNE.
ALE U MNIE POGODA SIĘ POPRAWIŁA, CAŁE SZCZĘŚCIE BO MA BYĆ CIEPLUTKO NO A PRZECIEŻ WEEKEND.A POZA TYM MAM NADZIEJĘ,ŻE JUŻ NIEDŁUGO ZAŁOŻE SUKIENKI CIĄŻOWE ,KTÓRE CZEKAJĄ W SZAFIE.

Z MOIM CHŁOPAKIEM WYBIERAMY SIĘ JUTRO DO KINA.CAŁE SZCZĘŚCIE JEDZIEMY SAMOCHODEM MÓJ MĘŻCZYZNA UPARŁ SIĘ ŻEBY OBEJRZEĆ ''GWIEZDNE WOJNY 3 CZĘŚĆ'',A CO TAM, JAK BĘDZIE DZIDZIUŚ TO NIE BĘDZIEMY MIEĆ TYLE CZASU NA SWOJE PRZYJEMNOŚCI.

KASZU ZAZDROSZCZĘ CI FAJNEJ SIOSTRY!!!!
TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO ŻYCZĘ UDANEGO WEEKENDU I PRZECUDNEJ POGODY. :) :) :)
 
reklama
Oj dałyście popis z tym pisaniem! Ja dziś dostałam werwy i musiałam sprzątać bez przerwy ;D Myłam okna, prałam firany i ciuchy, sprzątałam, myłam balkony-generalne porządki- ahhhhh się narobiłam, no ale nie co dzień dostaję werwy więc trzeba było wykorzystać. U mnie w pasie 98cm więc jestem najlepszym słoniem :mad: :mad:

Asia wracaj do zdrowia i do domku, wiem coś o pobytach w szpitalu bo niedawno lerzałam tam sześć dni i myślałam że ocipieję... Ale dla maluszka wszystko. Pozdrawiam.
 
halo!
Kaszu - a ja mam urodziny dzień wcześniej, 24 czerwca :)

i w ogóle proponuję czata zacząć używać, jak bedzie nas dużo naraz, bo wtedy łatwiej się czyta...

kupiłam sobie dżinsiki dzisiaj i bluzeczkę w paseczki, jak poprosiłam panią o coś bardziej obcisłego to spojrzała jak na wariatkę ::)
pocieszam się tym, ze już za rok... kupię sobie coś naprawdę obcisłego :p
 
No dziewczyny, gdzie się podziewacie ?
Niestety nie wywiązałam się z obietnicy i nie zamieściłam fotki mojej pociechy z ostatniego USG.
Coś namieszałam przy skanowaniu :-)

Ale nic straconego w poniedziałek kolejne USG i wtedy zamieszczę dwie fotki z 12 tc i 20.

życzę udanego weekendu
 
No tak wszystkie weekendujecie ;) Nikogo przed kompem nie ma ...
Ale to dobrze, cieszcie się ładną pogodą i wypoczywajcie!!!!!

Aaa w wątku "brzuszek", zamieściłam moje dzisiejsze zdjęcia, bez twarzy bo zrobiła się za bardzo pyzata ;)
 
Jestem , jestem nie wyszłam nigdzie bo strasznie żle sie dzisiaj czuję, nie wiem czy to te słońce, czy ciśnienie ale strasznie boli mnie głowa i wogóle czuję się taka słaba.Byłam w piątek na usg i lekarz powiedział, że dzidzia bardzo szybko rośnie i jak tak dalej pójdzie to napewno urodzę wcześniej niż w planowanym terminie.Jutro idę na komunię do chrzesniaczki,mam nadzieję,że będę się lepiej czuć bo nie chcę mieć zmarnowanej miny. Poza tym mam z nią jechać na zdjęcia więc muszę jakoś wyglądać hhmmmm.POZDRAWIAM!!!!
 
witam Was drogie mamuśki.

Pogoda dziś przepiękna, cały dzionek na dworzu, grilek te sprawy.... a wieczorem będziemy robić ognisko.

Doxa, czy mi się wydaje czy Ty masz dzisaij urodziny? Coś mi się tak telepie. Jeśli tak to wszystkiego najlepszego niech dzidzia rośnie zdrowa i silna na uciechę rodziców.

pozdrawiam kobietki i do usłyszenia
 
Witam serdeczne!!
Zacznę od tego, że Doxa wiem,że wczoraj miałaś urodzinki i życzę Ci wiele zdrówka , uśmiechu na twarzy, radości, miłości, wiele łask Bożych i spełnienia najskrytszych marzeń oraz przesyłam wielkiego buziaka!! :-* :-* :-*
A tak nawiasem mówiąć zdjęcia masz super!! Powiem więcej: gdybym nie wiedziała,że jesteś w ciąży w życiu bym się nie domyśliła!!!
Jesteś w 5 miesiącu ciąży a laska z ciebie,że ho,ho...
Odpoczywajcie... Do następnego...
 
reklama
Nie no...znowu wracam, bo samej w niedzielę to się troszku nudzi...
Słuchajcie wczoraj pomalowałam calutki taras a jest dosyć pokażny, bo ma 5m*3m.
Ale muszę Wam powiedzieć,że jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że nareszcie się ociepliło a w lecie to taras przebija wszystko!!
Jednak dzisiaj strasznie bolą mnie mięśnie no i co tu dużo ukrywać, normalnie się zmęczyłam.
Wiem, wiem, powinnam się oszczędzać, ale dla mnie właśnie to jest relaks i odpoczynek i nic na to nie poradzę... :p ::) ;D
Dobra, idę chyba obudzić męża, bo jużmi się nudzi...bez Was!!
 
Do góry