reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
dzien dobry... :-)

ja tez cos ostatnio slabo z czasem, ale juz sie luzuje...

zeszly weekend spedzilam w Krakowie, w akademiku, 2 noce babskiego pizama-party z coca-cola... Krakow w przeciwienstwie do Warszawy zyl wlasnym zyciem, a nie atmosfera biezacych wydarzen... w tygodniu konczylismy w firmie katalog, po 4 latach pracy nad nim, teraz za to cierpie na bezrobocie... ;-)

Krystian polubil rysowanie, kazal sie zapisac na plastyke, w domu tez chetnie rysuje i od kilku dni uzywa wiecej niz jednego koloru kredki na jednym rysunku, z autobusow przerzucil sie na samochody (policyjne)... moze dla Was to nic wielkiego, ale w przypadku K ogromny postep, tym bardziej ze nie jest wynikiem zachecania (bo to dzialaloby zupelnie odwrotnie)... tak wiec sie ciesze... :-)
teraz przez tydzien mamy w domu dziadka, wiec dziecko w ogole cale szczesliwe...
 
Teddy - to super!
Chyba kojarzę ten katalog z Twoich opowiadań, jeśli to ten to cieszę się, że masz go już za sobą ;-)
 
a to drugi, ale dla tej samej firmy, inne urzadzenia... :-)

...pewnie za chwile bedzie reedycja tego pierwszego, bo juz nieaktualny.... ;-)
w kazdym razie na te chwile ciesze sie spokojem...
 
Hej!
oj tak, ja też ostatnio zaganiana, ale łączę się z Teddy - od maja będę miała więcej luzu, dużo więcej :-) :-) :-)
No i mimo natłoku różnych zajęć udało mi się z Magduśkiem spotkać :-) Oj super było się zobaczyć po tak długim niewidzeniu! Teraz Oli dopytuje się kiedy z Natalką się umówimy.

Aaaa i od tygodnia za ścianą mamy nowych sąsiadów, a wśród nich rówieśniczka Olinka, dosłownie rówieśniczka bo też z września. No i w sobotę miałam szalejące bliźnięta w domu :-)

Teddy no super, że Krystian robi takie postępy! Rysowanie i w ogóle wszelaka twórczość bardzo rozwija dzieci!
 
Doxa - jakos się uda, może w jakis weekend? Bo po przedszkolu + przejechaniu, żeby sie spotkac gdziekolwiek to trochę póxno się robi, a jak ich znam to się nie będa chcieli przestac bawić :-)

Ide zaraz na zajęcia pokazowe z angielskiego do Natalki, cudem sobie przypomniałam, że to dzisiaj, ale by było rozczarowanie.
 
Dzien dobry
Co Wy tak cicho siedzicie? Nic się u Was nie dzieje czy powyjeżdżałyście gdzieś??? U mnie nuda... pogoda nie sprzyja, zabrałam się za porządki w papierach, ale coś czuję, że dziś ich nie skończę.
 
Hej!
To fakt, jakoś cicho zrobiło się na forum, a było już tak fajnie! Prawie jak za dawnych czasów!

Ja dzisiaj nieprzytomna - wczoraj Oli z nadmiaru wrażeń usnął w samochodzie snem nocnym około 18ej... no i nad ranem się przebudził, przyszedł do nas, niby spał, ale ciągle zmieniał pozycje, wstawał do łazienki, przekręcał się - no nie wyspałam się!

BTW ile godzin na dobę śpią Wasze dzieci??
 
Witam,

Wlasnie wrocilam ze sklepu i mam zamiar posadzic jakies kwiatki w nasionkach, nie robilam tak nigdy w doniczkach, ale poeksperymentuje troche. Doxa uprzedzilas mnie w pytaniu:-) Tusiek z reguly spi 10h, rzadko 11. Chociaz ostatnio wczesniej sie budzi, nie wiem czy przez wiosne?;-) W dzien juz dawno nie spal, no chyba ze drzemka w aucie ale krotko, poza tym ma tyle energii, ze wieczorem jeszcze niezle zozrabia. Poza tym zauwazylam, ze bardzo lubi "lekkie" wycieczki gorskie i tak sie zastanawiamy gdzie pojsc na fajna trase, ale zeby sie nie zmeczyl.
 
reklama
hej

ja przez ten kurs i urodziny zośki wcale nie miałam czasu. urodziny miały być skromne, ale okazalo się, ze dzięki gościnności mojej teściowej będzie 20 osób, przez 3 dni właściwie tylko gotowałam i piekłam. a potem padłam z zapaleniem zatok i krtani. biorę antybiotyk i powoli dochodzę do siebie. wkuwam testy, bo jutro chce zdać egzamin wewnętrzny...

wiosna na całego, chciałabym już na krótki rękaw pobiegać.

tusiekn jak ci fajnie ze masz góry pod nosem. ale my nad morze pojedziemy nareszcie, bardzo lubię wiosenne morze.

spadam do pracy i tych testów nieszczęsnych
 
Do góry