reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
tak, tak ja juz po wizycie w warszawie. niestety nie udało mi sie z Wami spotkać. szczerze to jestem bardzo zmęczona i obciążona wiedzą, ale i bogatsza o nową formę pracy.
ale nic straconego,przyjadę na zamówienie Wasze..
 
reklama
Drzewko - no fakt, nie wyobrażam sobie Ciebie bijącej kogokolwiek z jakiegokolwiek powodu ;-)
Teddy - pięknie wyglądasz i Ty i Krystian, super!!! I tak patzrę na te zdjęcia i patrze na Natalię, która zasypia sobie wieczorem i tak jej już dużo w tym łózku itd i myslę sobie - kurcze, ale mamy już duże dzieci!
Kaśka - no wiesz, nawet nie dać znaku życia, skandal!

Gorąco mi dzisiaj, mój syn też nie wygląda na takiego, który marzy o spacerze, położyłam go w leżaczku przy otwartym balkonie i śpi...
Natalia chce nad morze, ale żeby też baseny były, wpadła na pomysł, że przeciez Mateo może zostać z tatą, a gdy spytałam co z karmieniem dodała "nie martw się, kupimy mu jakieś mleko". Hmmm chyba za dużo reklam puszczają w okolicy "Marta mówi"...
 
Teddy, Krystian faktycznie wielki chłopak a na ciebie nie mogę się napatrzeć : )))
Magdusiek fakt jeszcze z nikim się chyba nie biłam ale do Powstania jakiegoś to pójdę (chyba). Dawaj Natalkę z nami nad morze. My bez basenu ale koleżankę z domkiem i basenem mam odwiedzić to i basen będzie. : )
Kasiek kurcze no..
Fakt gorąco dzisiaj strasznie. Czy wasze dzieci też ciągle pytają jak jest w niebie?
 
Może nie tyle pytają jak jest w niebie, ale nawiązują. I czasem zadają pytania na które nie umiem odpowiedzieć :zawstydzona/y:
 
Witam
zaczynam troche się ogarniać... wczoraj u fryzjera byłam i na paznokciach.
mam nadzieję byc w warszawie w tym tygodniu, może nawet już jutro.... a jak nie to w sobotę. :-) więc nie krzyczcie tak głośno na mnie ! ;-)

najwazniejszego wam nie powiedziałam... mam syna licealistę !!! jestem dumna od czubka palców po czubek głowy ....:-D
 
Byłam w galeryjce. jestem wami zachwycona !!!!
Natalia w roli starszej siostry !
Weronika to juz panna a Filip !!!! szok !!!!
Krystian i Ula , prawdziwe szaleństwo !
 
Kasiu - no tak, przez cały weekend mam gości i nie mam jak się wyrwać, więc wiesz... Ty już kombinuj kolejny termin ;-)
Gratulacje dla licealisty!!!! Ja nie mogę... wrzuć zdjęcie! koniecznie!
Paznokci zazdroszczę, fryzjera też, nie mam z kim zostawiać malucha, więc jeszcze muszę poczekac na takie superowe wyjścia, na razie planuję kino z małym, ale filmy jakieś badziewne, może za tydzień puszczą coś sensowniejszego.
 
hej,
nie odzywałam się bo jestem w rozpaczy ;-) nie zdałam znowu, w sobotę mam kolejne podejście. najsmutniejsze jest to że ja umiem jeździć, sprawia mi to ogromną przyjemność i powinnam zdać a pierwszym razem... a będę się ciągnęła z tym bóg we ile. no nic, jakoś to będzie.
dzięki za wsparcie.

zdjęcia obłędne! teddy jesteś boska normalnie!

a my w niedzielę nad morze pojedziemy. na jeden dzien, bo w sobotę egzmain, a w tygodniu moj mąż oczywiście urlopu nie dostanie. jak co roku zresztą. ale nic to, ja i tak nie cierpię lezenia na plaży. tymek za to marzy o plaży. i jasiu też :)

a co do pytań o niebo to tymek ostatnio spasował. ale bywały takie dni że płakał, ze nie chce umrzeć, nie chce żbyśmy my umarli i chce z nami zawsze być... cięzko mi mu tłumaczyć to jakoś rozsądnie bo z jednej strony wszyscy mu o niebie mówią, a z drugiej ja nie wierzę w niebo i jakieś życie poza życiem tutaj...
 
dzien dobry.... :-)

dziekuje za mile slowa...

Efunia, nie wyrzucaj sobie... dosc powszechnie wiadomo, ze zdanie na miescie w mniejszym stopniu zalezy od umiejetnosci kierowcy, a w wiekszym od humoru egzaminatora i tego jaka trase opracuje...

Kasiu, gratuluje licealisty i troche zazdroszcze...
...Krystian juz co prawda dosc duzy, da sie powaznie pogadac, moze nie filozoficznie o niebie, ale o silnikach owszem... ;-)

tez juz chce nad morze... nie bylam na plazy od jakichs 17 lat, bo z K zawsze lepiej organizowalismy sie w gorach, za to teraz z mlodym sobie poszalejemy, jesli tylko pogoda w sierpniu dopisze...
musze przyzwyczaic skore do slonca, bo nie chce po pierwszym dniu urlopu wyladowac z poparzeniami... dobrze, ze mam kawalek ogrodka.... ;-)

tez zaliczylam w zeszlym tygodniu fryzjera, w sumie z marszu, a wczoraj jeszcze kolorek... i spotkalam sie z przyjaciolka, pol roku sie nie widzialysmy, z roznych powodow, ledwo mnie poznala bo pamieta mnie z ciemnymi dlugimi wlosami i jednak troche wieksza... :-D
 
reklama
Efunia - nie łam się, kiedyś zdasz!
Teddy - nie dziwię się, ze Cie ledwo poznała!
Mam dzisiaj lenia, nie chce mi się gotowac obiadu, chyba wyjmę jakiegoś gotowca z zamrażarki ;-)
 
Do góry