reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

hej

piszę z pracy :tak:

duralex przez prawie 5 lat ciagnęłam jakoś tę firmę i nie powiem nie było źle, ale chciałam wyjść do ludzi w końcu. Więc jak się ogarnę trochę to firma wznowi działalność - tak na "pół gwizdka", a póki co się napawam dyrektorowaniem :-D

lindsay, a dlaczego się przeprowadziliście? małżon zatęsknił?

ja we wtorek idę na operację, w sumie to zabieg bardziej, ale będę unieruchomiona przez miesiac. zanim wrociłam do pracy to się cieszyłam, że nie będę musiała jeździć, a teraz jestem zła, bo wszystko bym chciała tu juz po swojemu poukładać, a wciąz jestem w rozsypce trochę. ale nic, jakoś damy radę.

magdusiek wy to normalnie jesteście koczownicza rodzina. najlepiej wam w czasie wędrówek zdaje się;-) zazdroszczę, bo my w tym roku żadnych poważnych wakacji, bo ja cała chora jestem jak myslę ze miałabym sama z dziećmi wyjechac.

zośka w przedszkolu bardzo pozytywnie. nie placze, rano leci z radością. dziś urządziła mi awanturę, bo chciałam jej kozaczki takie jesienne załozyć, a ona NIEEE i NIEEEE. bo to według niej kalosze. oszaleć można z tym jej strojeniem. bardzo charakterna się zrobiła niestety, mała diablica.

wracam do pracy.
 
reklama
Dzień dobry
jestem zła, wciąz podziębiona, plany poszły w diabły, KAsiu - moje gardło nie dało mi wyboru, mam nadzieję, ze wkrótce sie spotkamy, przepraszam, ze sms, a nie osobiście, ale pogadałam za dużo w piątek i w sobotę już nei miałam jak mówić :-(
Pewnie się fajnie bawiliście... i dobrze!


Efuniu - trzymam kciuki! Mam tylko nadzieję, ze podczas unieruchomienia nas nie zaniedbasz ;-) Hihi, Zosia ma swoje zdanie.
Co do wyjazdów, mam wrażenie, że trafiły mi się dzieci łatwe w obsłudze ;-) No i na wyjeździe zawsze mi łatwiej, przynajmniej ktoś jeśc da i posprząta ;-)
 
Witam,
Lindsay a gdzie teraz mieszkasz?
Magdusiek he he he... możemy się spotkać jak za dawnych czasów :) ostatnio oglądałam zdjęcia z naszego spotkania :) i mam nadzieję, że to choróbsko Cię opuści, a Mateusz nic nie podłapał?
Efunia dyrektorujesz rozumiem w bibliotece? dobrze pamiętam? I trzymam kciuki za operację.. po.. będziesz miała więcej czasu na bb :) a Zosia odziedziczyła charakterek po mamusi :)
 
Witam!
Magdus,choroba nie wybiera ....licze na spotkanie później..
Doxa, dziękujemy baaaaardzo !!!!
Duralex,tyle Cie nie było....ze zapomniałam jak wyglądacie...
 
Dzień dobry
Matko, lepiej mi, ale jeszcze pokasłuję.
Ide po kawę, bo oszaleję, zmęczyłam się w weekend, K. wrócił zachwycony wczoraj w nocy, obudził mnie szurając walizką i usnąć już nie mogłam, a później okazało się że już rano.
 
Dzień Dobry, pięknie dzisiaj ale zimno, brrr..
Efuniu jak tam po zabiegu, wszystko dobrze?
Kurcze ja ostatnio to śpię jak smok normalnie i nic mnie nie jest w stanie obudzić. No ale ja nie mam małych dzieci.. : )
No to jak ze spotkaniem? Kasiek o której ty sobocie pisałaś? O tej co minęła tak? A jak z tą sobotą? Ktoś może? Bo ja tak.
Idę popracować.
 
dzien dobry
jestem zdrowa :-) chyba ;-)
Drzewko- ja mogę po basenie Natalki! uznaję, ze jestesmy umówione ;-) A praca to wiesz...;-)
PIękny dzień, zaraz idę na spacer, takie ładne słońce grzeje.
Byłam wczoraj przed odebraniem Natalki na drobnym shoppingu, ale nic mi się nie podoba, chciałam Natalce kupić spódniczkę, ale same wąskie były i drogie jak nei wiem co, nie planuję kupować zwykłej spódniczki do przedszkola za 100zł. Tyle, ze Mateusz czapki dostał, bo powyrastał z niemowlęcych,a jak mu kupiłam większą to przegiełam z rozmiarem i wciąz miał ją na oczach.
Efuniu jak u Ciebie? Daj cynk, co?
 
hej wpadłam na chwilę,
jestem na przepustce szpitalnej. dziś przeciagnęła im się jakas operacja i moj zabieg wypadł na jutro rano.
dobrze ze chociaż nie kazali mi tam zostać na noc.
kurcze, nie mogę pisać, bo strasznie mnie reka boli, chyba poczuła ze zabieg blisko ;)

zdrówka wam życzę.
 
reklama
Do góry