reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Normalnie nie moge za wami nadarzyc. Jestecie nie samowite.

U nas tez dzisaj upaly, 35 stopni, juz mam serdencznie dosc tych upalow. Reszta wsumei ok.

Mam pytanie czy ktoras z was juz miala to badanie na glukoze, ide w sobote i jestem ciekawa wrazen. Slyszalam ze cytryna pomaga.
 
SLonka, zmykam do domu, nareszcie!!! Mialam dzisiaj tyle pracy, ze nawet z Wami nie pogadalam :( Moze uda sie nadrobic jutro :) ::)
 
Syla ta dziewuszka na suwaczku milusia :-)

Anja26 - większość z tutejszych mamusiek miała już test na glukozę, ja niestety jeszcze nie :-)

Mati do"zobaczenia" jutro papatki
 
Nareszcie do was wpadłam.Czuję się fatalnie , dzwoniła dzisiaj do gin i poprosiłam o pomoc (porada przez telefon!!!).Kazał mi kupic aspirynę z wit C ( Bayerowska) rutinoscorbin, wit c , i leżec.Gdyby mi nie przeszło do środy to mam się u niego zjawić i wtedy przepisze mi antybiotyk.Mam nadzieję ,że tymi domowymi sposobami mi przejdzie bo nie chcę dzidzi męczyć antybiotykiem.Właśnie przed chwilą zrobiłam sobie inhalację i katarek jest jakby troche mniejszy( zobaczymy za godzinę),.Ogólnie to nie mam na nic ochoty , mieszkanie nie posprzątane, pranie nie wyprane, ale mam to wszystko gdzieś( byle mi się tylko jakiś niezapowiedziany gość nie przyplątał)Wpadnę do was za chwilkę tylko zrobię sobie coś do zjedzenie bo w brzuszku zaczyna mi burczeć.
 
Nie nadążam. Nie było mnie tu parę godzin i proszę - kolejnych parę stron.
Czy ktoś mi wytłumaczy na czym polega ten test na glukozę? Jestem strasznie ciekawa. Pierwszy raz słyszę.
 
No tak to chyba taki czas bo ja też się pożarłam z mężem :mad: i w ramach rozładowania nerwów szaleję ze sprzątaniem już od 12-stej. Okna umyłam dwa wielkie balkonowe,wyprałam pościel,pomyłam kwiatki z kurzu-a jest ich trochę, mam błysk w mieszkaniu, mam zamiar umyć okno w kuchni i troszkę ją jeszcze uprzątnąć, i prasowanie jeszcze. Przyznam że mam już dość.

Dziewczyny jakby któraś miała link do opisu chłopczyk, dziewczynka to baaaardzo proszę bo ja nie potrafię nic znalezć :mad:
 
reklama
Kasia zycze szybkiego powortu do zdrowia.

Magda z tego co wiem to badanie jest po to by sprawdzic jak szybko twuj organizm przerabia cukier. Musisz wypic taka buteleczke ja na to mowie woda z cukrem ale to jakas mikstura i za godzine sprawdzaja ci cukier. I wtedy sie okazuje czy twuj organizm przerobil ten cukier.

Slyszalam ze cytryna pomaga przy wypiciu tego, ale tez mowia ze nie wolno nic jesc ani pic oprucz wody.
 
Do góry