reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Patrycja ale jazda ja też chodze do Bystrzejewskiego do poradni na Beskidzkiej.Prowadził już moją pierwszą ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona.Jest bardzo wesołym i luzackim lekarzem i to mi bardzo odpowiada.Właśnie on skierował mnie z powodu tych skurczy do szpitala i teraz jestem mu za to wdzięczna bo nie wiadomo jak by się to skończyło.Myślę,że może nawet mieszkamy gdzieś niedaleko siebie????
 
Ewcia - gratuluję córeczki!!!!!!!
A Tobie Anja dziękuję za odpowiedź. Zastanawia mnie tylko, czy wszystkie musimy przejść takie badanie? Mój ginekolog nic o tym nie wspominał...
 
Ewcia GRATKI!!!!!! coraz wiecej dziewczynek, chyba cos rok jest na dziewczynki.

Magda z tego co wiem to kazda musi isc na to badanie, ale on sie robi w 24-28tyg takze napewno dlatego ci jeszcze ni nie mowil. Napewno ci powie na nastepnej wizycje a jak nie to sama o to zapytaj.

 
reklama
Do góry