reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

A wlasnie Magda, bo nie czytalam twoich relacij z USG. Wtedy co mialas isc w niedziele. Jak wszytko poszlo? Nie widzial ginek wtedy czy chlopczyk czy dziewczynka?
 
reklama
Wiesz... Jeśli to pytanie było skierowane do mnie, to chyba mnie z kimś pomyliłaś :)
Tu to chyba normalne - tyle tytaj Mamusiek :) Można się pogubić :) :) :)
 
oooooooooops masz racije. Pomylilam sie z magdeczka. Normalnie osttanio nie mam glowy ale to u mnie teraz normalka, na niczym sie nie moge skupic i ciagle cos myle/zapominam.
 
Witajcie Kochane Kobietki!
Dawno mnie tu nie było, ale za to z czytaniem Waszych postów jestem na bieżąco :D z czego bardzo się cieszę, bo to tak jakbym cały czas była z Wami. Teraz też tylko na sekundę, ale jestem. Czas mnie goni, bo z Niunią moją małą ostatnio jestem prawie zupełnie sama, więc jakoś muszę sobie radzić.
Kiedyś pisałyście coś o kremowaniu i masowaniu brzuszków. Uważajcie na to! W pierwszej ciąży bardzo pielęgnowałam swój brzuszek - kosmetycznie i psychicznie (żeby dzieciątko czuło mamusię). Około 6 miesiąca (też brałam fenoterol) dostałam całkowity zakaz dotykania brzuszka, ze względu na ryzyko pobudzania skurczów. Żartowałam sobie wtedy, że moja dzidzia dostanie choroby sierocej jak nagle przestanę ją głaskać. Faktem jest, że musiałam zaprzestać zabiegów kosmetycznych (coś tam kremowałam, ale bardzo symbolicznie) i psychicznych dla dzieciątka. Dlatego uważajcie na te masaże, zwłaszcza te z Was, które mają jakiekolwiek problemy ze skurczami. U mnie wszystko dobrze się skończyło - cała i zdrowa śliczna Niunia. U Was też będzie dobrze!
Mam pytanie do Karen i Magdeczki. Podobnie jak Wy jestem z Krakowa. Gdzie rodzicie?
Jolik - serdeczne gratulacje dla magistrantki!!!
Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie i do następnego poczytania.
 
Ewcia gratuluję Ci dziewczyneczki :-), ale i tak najwazniejsze jest to, że z dzidzią wszystko w porządeczku :-)

Damaris dziękuję Ci bardzo :-)

Magda25 - śpij dobrze :-) do jutra papatki
 
reklama
Dzień się skończył i robota się skończyła. Paaadam ze zmęczenia, wszystko mnie boli :-[-nogi, plecy, ręce, a kostek u mnie nie stwierdzono. Jestem wykąpana, kolację właśnie zjadłam a teraz pora do łóżka.

Dobranoc wszystkim, spokojnej nocy.
 
Do góry