reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Orzeszku dzięki za pomysł. Teraz to ja się nudzić nie będę :-) kiedyś uwielbiałam haftowanie :-) już widzę ... samochodzik, tatuś ... ;D
Jak skończę pokażę swoje dzieło hihihi - szkoda, że nie ma wcześniej okazji, ale co tam, ubiorą w takie śpioszki moje maleństwo zaraz po porodzie :-)
 
reklama
witam.
Ja dzień zaczęłam od ratowania kuchni, cała zalana. Tylko nie wiem czy lodówka chciała się umyć czy trzeba będzie ją wymienić :mad: Mam nadzieję że Kaszu nie rozsiała jakiejś epidemii bo jak mo komp padnie to już klapa na całego.
 
Frezja jednym słowem paskudnie !!!

Dziewczyny, gdzie się podziałyście ? Byłam chwilke na balkonie, ale tam jest taki upał, że szybko czmychnęłam. Dodatkowo pod moimi oknami koszą trawę i strasznie hałasują.
Najchętniej pojechałabym na działkę do rodziców, ale muszę czekać bo teściowa się zapowiedziała nie wiadomo jednak o której. Więc czekam ... :-)
 
Witam :)
Ciężko Was opuścić choć na jeden dzień... Potem nadrabiania zaległości w czytaniu sporo :)
Piękny hafcik Orzech - naprawdę. Pozwolę sobie skopiować Twój pomysł (oczywiście, jeśli pozwolisz). Szkoda tylko, że mój mąż ma urodziny i imieniny pod koniec roku. Ale może rocznica ślubu?
Każdy pretekst jest dobry do robienia prezentów, prawda?

 
nie mam absolutnie nic przeciwko skopiowaniu pomyslu :) wrecz przeciwnie. Moj maz okropnie sie ucieszyl, nawet mnie zaskoczyl az tak pozytywna reakcja, wiec pomysl jest wyprubowany ;)
Masz racje kazdy okazja jest dobra.
Ja bede cos wiecej haftowac moze we wrzesniu, wtedy to juz trzeba bedzie sie nastawic chyba tylko na taka spokojna prace ;)
 
hey kochane mamusie!!!
Dziś tak późno niestety, ale już niedługo. :)
Orzeszku piękne body, tzn piękny hafcik!!! Podsunęłaś mi pomysł, bo mój mąż ma urodziny 11 lipca, ale ja taka zdolna nie jestem i nie mam kompletnie pojęcia jak się za to wziąć. :p I czy ja zdążę, bo czasowa to ostatnio nie jestem. :(
Jak się dziś czujecie kochane? Widzę, ze upał wam dokucza? Ja tam się cieszę, że jest ciepło,a w domciu jak mi zbyt duszno to włączam wiatrak i po sprawie. :) Ale okna mam na wschód, więc tylko rano jest słoneczko.
Doxa zapomniałam Ci powiedzieć, że masz piękne mieszkanko dla swojego synka!!!! Twój brzuszek wygląda bosko! No i jak tam w talii? :) Gonimy się dalej? Ja mam 88cm! łomatko!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ::) A maleństwo dalej jest na platformie wiertniczej!
 
Wlasnie skonczylam sprzatac 3 pokoje u mamy. Ona gotuje dzis obiadek a ja posprztalam jej. Mi tak upał nie przeszkadza zawsze lubiłam sloneczko, mieszkam w domku wiec nie jest tak zle zawsze mozna wyjsc na laweczke do cienia , podreptac po ogrodzie, zjesc troche czeresni:-), poziomek i juz ostatnich truskaweczek.
HA ha z tymi lodowkami to wsyztskie cos mamy bo ja ostatnio tez kupiłam z INDESIT ale nie dlatego ze stara sie popsuła - po prostu nie mialam zadnej . Byl to nasz pierwszy zakup małzenski.
 
Ewcia teraz będziesz miała ję na kilkanaście lat ;)
Nasza na szczęście tylko potrzebawała rozmrożenia-do którego chyba zbyt dłógo podchodziłam- i chodzi dalej, ale będziemy musieli w końcu kupić bo mamy taką starą :-[ Oby jak najpuzniej.
 
reklama
Cześć Mati

Ewcia zazdroszczę Ci tych zakupów, ja już prawie zapomniałam jak to było :-) a było fajnie !!!

 
Do góry