reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Doxa - poszukam, Natalia miała skrzydła, nie wiem czy nie wywaliłam, ale chyba są... zobaczę.

Chciałam zauwazyć, ze odgrażałas się przyjechać ze szmatami... więc ze szmatami czy bez - zapraszam!!!

Jesli uda mi się przestawić dzień to wpadnę!
 
reklama
Magdusiek pamiętam cały czas i podtrzymuję! Wpadnę...
A jutro będe tam od 16:00 do 18:00, a może i 19:00 - zależy ile będzie osób
 
Dzień dobry
Doxie i Teddy bardzo dziękuję za spontaniczne spotkanie!!! Fajnie było, trzeba powtórzyć!
Doxa -i wielkie dzięki za mulę!!!
 
dzien dobry...

i znow poniedzialek, a weekend byl taaaaaki mily... ;-)
dziewczyny, koniecznie trzeba powtorzyc!

my wczoraj zaliczylismy spacer... do Factory i z powrotem... nie powiem, czuje go dzis w kosciach, Kamil tez, a Krystian, no coz... po prostu szybko zasnal... ;-)

dzis mamy w przedszkolu piknik z okazji 35-lecia, grupa Krystiana wystepuje, on zdecydowal ze nie chce.... potem jakies atrakcje maja byc, ciekawe ile to potrwa...
a ja coraz bardziej czuje zal, ze to juz koniec, tak jak bym sama konczyla ten etap edukacji... i chyba cos w tym jest... :-D

Drzewko, Mala... cale jeszcze?
 
Hej!
To ja dziękuję, że tak szybko się pojawiłyście! Nie ma to jak spontaniczne spotkania :-)

Magdusiek - skrzydełka już mam, dzięki!
 
Dzień dobry
Doxa - właśnie miałam pisac, że te nasze przepadły, a takie, które keidyś Natalia dostała w prezencie były tandetne, strasznie sypały brokatem, wszystko odpadało i wywaliliśmy.
Teddy - ja jeszcez nie czuję końca przedszkola, ale na zakończeniu pewnie będzie mi dziwnie.
Wczoraj oglądałam film z małą Natalką i między innymi było tam jej pierwsze wyjście do przedszkola, ale śmiesznie było to oglądać.
 
dzień dobry,
chociaż sama nie wiem. GArdło mnie boli trzeci dzień. Po południu do lekarza podjadę, bo nie zniosę kolejnej nocy nieprzespanej. :-(
drzewko współczuję "masażu"- aż się otrzęsłam na wspomnienie...
Doxa skrzydełka mam, więc zapraszam :-)
czuję się jak truskawkowy potwór, codziennie zjadam przynajmniej kilogram, pod każdą postacią, ze śmietanką, kluski z truskawkami, placki + rabarbar. :-)
a moje dziecko dziś ostatni dzień w przedszkolu w tym roku szkolnym. Na czerwiec ją wypisałam.
 
Dzień dobry,
u nas Werka z zapaleniem gardła niestety, dzisiaj do lekarza idzie Filip..
No nie wiem jak będzie z Maluchem i chorobami, jak się ma dwójkę przedszkolnych dzieci.
Mała ja swoje wprost przeciwnie, jeszcze na połowę lipca do przedszkola zapisałam, lubią tam chodzić i lepiej z kolegami, niż mi się tłuc w domu mają.
Nowy tekst Filipa: Mamo niedługo urodzisz, wiem, przez cycole ci dziecko wyjdzie, widziałem na filmie :szok:
Fajnie, że udało wam się spotkać, spontanicznie zawsze najfajniej :tak:
Dzisiaj mam lenia, upał, dobrze że u mnie w domu chłodek. Trzymajcie się.
 
dzień dobry

wpadłam tylko na chwilkę powiedzieć że patka urodziła chłopczyka. Mateuszka :-)

lece do przedszkola
 
reklama
Witam,
patce wielkie gratulacje i zdrówka dla was. Październikowe mamusie 2005 zmówiły się na czerwiec 2011 ;-)
upał straszny, z domu nie wychodzę i przy wiatraku siedzę. Gardło mnie boli, kaszel mnie męczy. Krew mi z nosa leci, osłabiona jestem, odebrałam wyniki i oczywiście hemoglobina spadła. no to tyle przedporodowego narzekania. ;-)
Zuzia chodziłaby do końca czerwca do przedszkola tylko problem z wożeniem jej.
drzewko a ty jak się trzymasz?
 
Do góry