reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Szkoda, za kolejne weekendy na razie nie ręczę, bo chyba kolejny K. ma wolny, zobaczymy, może jakoś wspólnie spędzimy. Chyba, ze w tygodniu, ja mogę w poniedziałki ok 13:30 i we wtorki w miarę wcześnie, koło 12:30, bo w te dni Natalka kończy szybko lekcje.
 
Kochane,
może któraś ma ochotę przyjść na konferencję: Program konferencji: VIII edycja pt "PR osobisty Kobiety Sukcesu" w najbliższy piątek wieczorem, w sobotę i niedzielę są też różne fajne szkolenia, można się zapisac przez zakładkę ZAPISY po lewej stronie.
 
Ostatnia edycja:
Hej dawno mnie nie było musiałam trochę wstecz poczytać. Magdusiek koncert sie odbył. super było i wypatrywałam czy sie nie wybrałaś ale potem zgasili światło no i oddałam sie zupełnie muzyce i wspomnieniom czasów młodości :tak:Chętnie się spotkam jak nie u mnie to gdzieś w centrum, już jestem mobilniejsza. Patka poszłam jednak z Filipem prywatnie na diagnozę z integracji sensorycznej. Jako maluch miał napięcie mięśniowe, byliśmy wtedy na rehabilitacji ale temat powrócił i spróbujemy jeszcze raz.
Doxa, z trójką jest fajnie, dużo radości, na początku trudno bo trzeba się przestawić całkowicie w wielu tematach ale jak się poukłada na nowo to jest ok. Os stycznia tez nie pracuję więc generalnie luz, ale kasa się kończy i muszę coś mieć. Na razie zostałam dystrybutorem takich toreb z plandek (brzmi świetnie :-D) jak ktoś chce linka to wkleję, czasem dostaję tłumaczenia coś tam jeszcze piszę i mam nadzieję że jakoś uda mi się wyżywić moją dużą rodzinę :-)
 
Hello!
Czy ktoś tu czasem zagląda?

Drzewko - Oli też chodzi na integrację sensoryczną, u nas odwrotnie miał obniżone napięcie mięśniowe.
Naprawdę podziwiam Cię za organięcie całej rodzinki!
Dawaj, dawnaj tego linka, zobaczymy co to jest!
 
Doxa, tak, Oli chodzi? jesteście zadowoleni? Ja dzisiaj odebrałam diagnozę Filipa i mamy sporo do zrobienia ale wszystko jest do ogarnięcia. Chodzisz na rehabilitację gdzieś blisko czy do Helenowa może? Napisz proszę coś więcej, może na maila wolisz?

A gdzie reszta dziewczyn? Teddy dawno nie było, Efuni, Kasi. O innych nie wspomnę. Magduśka to telefonicznie dorwę jakoś. :tak:

A torby proszę bardzo. milkberlin
 
Drzewko tak, tak, chodzi od 2 lat, późno zaczęliśmy :-( no i tak trochę nieregularnie chodzimy, bo ja nie zawsze mogę... My jeździmy prywatnie na Żoliborz. Polecam Ci, nie zastanawiaj się nawet!
 
Ostatnia edycja:
halo,
ja dziś wyszłam ze szpitala. wylądowałam z ostrym zapaleniem trzustki oraz otrzewnej,
trzymali mnie 2 tygodnie, w koncu puścili, ale kazali wrócić niedługo. za to schudłam 7 kilo przez te 2 tygodnie....

mój mąż miał w domu niezły kocioł z dzieciakami, pracą i naszą firmą, którą tak niespodziewanie musiałam zostawić,
chyba odetchnął, że już wróciłam.

a poza tym u nas wiosna :)
 
Dzień dobry
Efunia, dobrze, ze już ok, z trzustką i zapaleniem otrzewnej nie ma żartów, aktualnie mój wujek się doigrał i jest w szpitalu w podobnej sprawie.
Drzewko - dorwij mnie, ja tez wciąz myślę jak to zrobić, ale ostatnio jakis kocioł mnie wciągnął. A to w pracy byłam coś zrobić a to u babci okna pomyć, a to gdzieś znowu i tak jakoś mi czas uleciał, że w szoku jestem, ze połowa marca za nami.
Zaraz jadę po Natalię, bo została u moich rodziców, wczoraj bylismy na sushi z K. fajnie było.
Doceniam weekendy po wstawaniu przez cztery dni w tygodniu an 8:00 :-) nie wiem o której będę wstawała jak wrócę do pracy i będe musiała dwie sztuki porozwozić, niedawno K. się zdziwił, ze wychodzenie z domu z Mateuszem nie wygląda tak jak z Natalią, jeszcze jakieś pudło wytaszczył, buty inne pobrał sobie itd. Ale jst komicznie, chyba, ze mam fulla, tyle, ze wtedy szczęliwie mogę porzucić łobuzy i wyjśc samoa, o ile K. jest.
Za tydzień jadę tylko z Natalią na weekend do Łodzi, już się cieszę!!!
 
reklama
Hello!
Efunia mam nadzieję, że już jest dobrze! Dużo zdrówka życzę! No i podziwiam męża.

Magusiek no tak, każde dziecko inne :-) A kiedy planujesz powrót do pracy?

A ja ostatnio przekonałam się jaki świat jest mały. Pamiętacie Ignasia? Otóż będą z Olim chodzić razem do klasy :-) :-) Oli już się cieszy, że będzie miał prawdziwego kolegę - oczywiście nie pamięta Ingasia, ale pokazałam mu zdjęcia jak byli maluchami. Teraz tylko musimy z Kasią się jakoś umówić.
 
Do góry