reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam

B

beciaa

Gość
Hej. Witam wszystkie mamy. Ja rónież spodziewam sie dziecka jakos tak pod koniec sierpnia. Dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ nie byłam u lekarza (urlop). O ciąży dowiedziałam się dwa dni temu :D i mam nadzieję, że test domowy mnie nie zawiedzie, tak jak nie zawiódł mnie przy pierwszej dzidzi. A bo i muszę Wam powiedzieć, że jestem juz mamą ... :shock: pięciomiesięcznego Piotrusia. Siedzi u mnie na kolanach i piszemy razem ten list :lol: . Ciąża jak się pewnie domyślacie była dla mnie totalnym zaskoczeniem :? , ale i rónież radościa.

Także pozdrawim serdecznie i służę radami pięciomiesięćznej mamy.
 
reklama
czesc, witaj wsrod grubaskow :) Ja oczekuje mojej pierwszej dzidzi i juz sie nie moge doczekac kiedy to nastapi :)
Jeszcze tylko z imieniem mam problem bo jakos nie umiemy sie z mezem dogadac w tej kwestii :) Mam nadzieje ze w koncu dojdziemy do porozumienia :))
Pozdrowionka i caluski :D
 
CZesc Becia bardzo fajnie ze piszesz :lol:
i mam nadzieje, ze bedziesz tu czesciej zagladac!?
ja tez jestem juz mama rocznego Tymoteusza a drugie malenstwo w drodze :lol:
podobnie jak dla Ciebie dla mnie rowniez tak szybko kolejna ciaza byla ogromnym zaskoczeniem ale i OOOOOGROMNYM szczesciem :lol:
oczywiscie zdarzaja sie dni kiedy wpadam w panike ale na szczescie szybko mijaja :wink: wiem ze bedzie dobrze bo inaczej nie moze a zawsze marzylam o trojce maluchow wiec czesc marzen sie dosc szybko spelni hehe
pozdrawiam serdecznie no i oczywiscie pisz co u Ciebie! bedzie nam bardzo milo :lol:
 
czesc wszystkim, mam pytanko. Chcialabym wkleic sobie drugi suwaczek ze stronki ticker-factory.com i jakos mi sie nie udaje, pomozcie mi prosze :))
 
to wklejenie drugiego suwaczka jest identyczne jak pierwszego....
jak juz wklejasz na stronce pierwszy zminimalizuj sobie okno babyboom i otworz po raz drugi strone ticer factory, ustaw drugi suwaczek, pozaznaczaj elementy tak jak chcesz, zapisz, skopiuj kod a potem identycznie jak pierwszy wklejasz tyle ze pod spodem...
mam nadzieje ze jakos to wytlumaczylam a jesli zbyt zamotalam to daj znac :wink:
powodzenia
 
hm.. wlasciwie to nie mam pojecia czy dobrze Ci wytlumaczylam :? ja tak zrobilam i wyszlo(tyle ze z innej strony bo z ticercentral) wiec moze i Tobie sie tez uda?
 
reklama
reklama
Do góry