reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Witam

Dołączył(a)
3 Sierpień 2009
Postów
11
Miasto
obecnie Tuam,Irlandia
Witam
Jestem nowa i nie bardzo jeszcze wiem jak się tutaj poruszac.
Piszę do Was bo mam nadzieję,że może będziecie mogły mi pomóc.
Otóż jestem w ciąży 7tydzień i niestety zrobił mi się skrzep krwi i on może spowodowac poronienie.Byłam u lekarza zrobił mi usg i powiedział że mam przyjechac za dwa tygodnie na kolejne.A do tego czasu moge tylko siedziec i czekac.
Mam juz jedno dziecko,córeczkę Paulinkę i bardzo cieszyliśmy się z mężem kiedy okazało się że jestem w ciąży.
Lekarz zamiast mam pomóc powiedział że nic nie może zrobic,że musimy czekac.:(
 
reklama

kbetina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2008
Postów
1 355
Miasto
Tarnów
Możesz coś wiecej napisać odnośnie tego skrzepu? Gdzie się umiejscowił i czy lekarz podał jakąś przyczynę jego powstania? No i najwaniejsz, co niby ma być za te dwa tygodnie poza kontrolnym USG? Czy z tym nie da się nic zrobić?
 
Dołączył(a)
3 Sierpień 2009
Postów
11
Miasto
obecnie Tuam,Irlandia
Skrzep umiejscowił sie nad płodem.Lekarz niestety nie podał zadnej przyczyny dlaczego.Stwierdził że nie wiadomo co jest przyczyną jego powstania.
Z tego co lekarz mówił nie ma jeszcze łożyska i istnieje możliwosc że zacznie się tworzyc tam gdzie ten skrzep i wtedy będzie zle.I to ma byc właśnie wiadomo za te dwa tygodnie.
Więcej nic nie wiem bo na każde inne pytanie lekarz odpowiadał "niewiadomo".
 

Polcia :)

mama pełnoetatowa:-)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2009
Postów
1 975
ja na Twoim miejscu poszłabym na konsultację do innego lekarza,jeśli masz taką możliwość. nawet jeśli masz zapłacić za prywatną wizytę to pomyśl- dzidziuś przecież jest teraz najważniejszy. 3maj się kochana,będzie dobrze. ;-)
 

kbetina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2008
Postów
1 355
Miasto
Tarnów
ja też zgłosiłabym się do innego lekarza, a skoro się już do nowego gina zapisałaś ale musisz czekać, to uważaj na siebie i broń Boże nic nie przenoś, nie nadwyrężaj mięśni brzucha ani macicy

trzymam kciuki za dobre rozwiązanie :-)
 
reklama

kbetina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2008
Postów
1 355
Miasto
Tarnów
ostatnio wyczytałąm na tym forum, że czasem robią się krwiaki jak zarodek się wgryza w ścianki macicy i takie krwiaki same się wchłaniają
zatem Tobie życzę że to był właśnie taki krwiak i żeby szybko się wchłoną

:-)
 
Do góry