reklama

Witam

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez justyna_2603, 3 Sierpień 2009.

1. justyna_2603

justyna_2603 Zaciekawiona BB

Witam
    Jestem nowa i nie bardzo jeszcze wiem jak się tutaj poruszac.
    Piszę do Was bo mam nadzieję,że może będziecie mogły mi pomóc.
    Otóż jestem w ciąży 7tydzień i niestety zrobił mi się skrzep krwi i on może spowodowac poronienie.Byłam u lekarza zrobił mi usg i powiedział że mam przyjechac za dwa tygodnie na kolejne.A do tego czasu moge tylko siedziec i czekac.
    Mam juz jedno dziecko,córeczkę Paulinkę i bardzo cieszyliśmy się z mężem kiedy okazało się że jestem w ciąży.
    Lekarz zamiast mam pomóc powiedział że nic nie może zrobic,że musimy czekac.:(

2. ccaroline85

ccaroline85 Mama Dawidka i Natalki :)

3. reklama
  4. justyna_2603

staram się myślec że będzie dobrze ale czarne myśli nawet na chwilę mnie nie opuszczają:(
    dzięki za zaproszenie:)

5. kbetina

kbetina Fanka BB :)

Możesz coś wiecej napisać odnośnie tego skrzepu? Gdzie się umiejscowił i czy lekarz podał jakąś przyczynę jego powstania? No i najwaniejsz, co niby ma być za te dwa tygodnie poza kontrolnym USG? Czy z tym nie da się nic zrobić?

6. justyna_2603

Skrzep umiejscowił sie nad płodem.Lekarz niestety nie podał zadnej przyczyny dlaczego.Stwierdził że nie wiadomo co jest przyczyną jego powstania.
    Z tego co lekarz mówił nie ma jeszcze łożyska i istnieje możliwosc że zacznie się tworzyc tam gdzie ten skrzep i wtedy będzie zle.I to ma byc właśnie wiadomo za te dwa tygodnie.
    Więcej nic nie wiem bo na każde inne pytanie lekarz odpowiadał "niewiadomo".

7. Polcia :)

Polcia :) mama pełnoetatowa:-)

ja na Twoim miejscu poszłabym na konsultację do innego lekarza,jeśli masz taką możliwość. nawet jeśli masz zapłacić za prywatną wizytę to pomyśl- dzidziuś przecież jest teraz najważniejszy. 3maj się kochana,będzie dobrze. ;-)

8. justyna_2603

Do innego lekarza też jestem zapisana ale niestety muszę na ta wizyte czekac troszkę ponad dwa tygodnie bo lekarz jest na urlopie:(

9. kbetina

ja też zgłosiłabym się do innego lekarza, a skoro się już do nowego gina zapisałaś ale musisz czekać, to uważaj na siebie i broń Boże nic nie przenoś, nie nadwyrężaj mięśni brzucha ani macicy

trzymam kciuki za dobre rozwiązanie :-)

10. reklama
  11. justyna_2603

Staram się nic nie podnosic i jak najwięcej wypoczywac.
    Dzięki

12. kbetina

ostatnio wyczytałąm na tym forum, że czasem robią się krwiaki jak zarodek się wgryza w ścianki macicy i takie krwiaki same się wchłaniają
    zatem Tobie życzę że to był właśnie taki krwiak i żeby szybko się wchłoną

:-)

Poleć forum