reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam ;)

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2015
Postów
3
Hej wszystkim ;) potrzebuje waszej porady :) spoznia mi sie okres co prawda dopiero 4 dzien ale z moich obliczen wynika ze gdybym byla.w ciazy to bedzie.maksymalnie 3 tydzien za tydzien dopiero ide na wizyte jak myslicie w razie czego jakby cos bylo to bedzie juz widoczne na usg ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeszcze raz nad tym usiadlam niby wedlug okresu wychodzi 4 tydz5dzien ale z chlopakiem kocham sie troche pozniej wiec ok 3 tydz wychodzi od wspolzycia czyli jakbym za tydzien szla bylby 4 tydzien jesli co kolwiek jest na rzeczy to to bylaby moja pierwsza ciaza wiec nie mam jeszcze w tym doswiadczenia a slyszalam ze niektore kobiety juz wiedzialy mniej wiecej po usg czy moga sie spodziewac ... Ale dzirkuje wybiore sie w przyszlym tyg na bete :p
 
Wydaje mi się, że powinno coś wyjść na usg dopochwowym, na usg przez powłoki brzuszne jest za wcześnie. Zrób sobie betę najlepiej przed wizytą i z wynikiem idź do lekarza.
 
Do góry