reklama

witam

Jak tu nie kochac swojego dziecka ktore w naszych brzuszkach drogie mamy sie rozwijały. Zapraszam w

1. ania i mariusz

ania i mariusz Początkująca w BB

Jestem mamą 4miesiecznego Maksymiliana kocham go nad zycie, bedac jeszcze w ciazy nie moglam sie doczekac kiedy bede mogla go wkoncu przytulic, ale teraz wspominajac okres ciazy napisze wam drogie mamy ze czesto brakuje mi tego brzusia a najbardziej ruchow dziecka jak to moj skarbus maly kopal :) pozdrawiam wszystkie mamy ktore tesknia wlasnie za tymi kopniakami :-)

2. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

Witam ja jestem mamą dwójki wspaniałych dzieciaczków Martynka ma 3 latka a Kamilek 1 rok są wspaniałe czasem rozrabiają ale są kochane.Za brzusiem czasem tęsknie czasem nawet mysle zeby miec jeszcze taki ale przychodzą takie momęty że mam dośc wszystkiego ale zobaczymy co bedzie dalej co czas i życie pokaże.:-):tak:

3. reklama
  4. andzia111

andzia111 Czerwcowa mama 2009

hej , ja mam tylko 1 szkrabka ale to moje oczko w głowie . Oskar ma 3 miesiące i jest najukochańszym bąblem na świecie , zresztą jak każde dziecię dla swojej mamy ;-)

5. alcikk

alcikk Aktywna w BB

Witam:) Ja jestem mamą 6 miesięcznej Nikoletki. Uważam, że bycie mamą to najpiękniejsze czego możemy doświadczyć:):) pozdrawiam Was i wasze Cudeńka:)

6. madzia84

madzia84 Kochamy Ciebie Bartusiu!!

Hejka.Jestem mamą naaaaaaaaaaaaaaaajukochanszego synka Bartusia który ma prawie 8 miesiecy jest to moje jedyne dzieciątko i bardzo go mocko Kocham:)pozdrowienia z Kaszub:)

7. kiwanczuk

kiwanczuk Gość

Witam... ja jestem mamą trzyletniej Olivii, która będąc u mnie w brzuszku tak strasznie kopała, że jak sobie przypomnę o tym, to czuję ten kopniaczek w żeberko:-D

8. sita123

sita123 Fanka BB :)

hej jestem mamą trzech szkrabów...

Poleć forum