reklama

Witam :)

Zapraszam wszystkie kobiety w ciąży, których termin porodu przypada na wrzesień 2011 :)

1. basia85bb

basia85bb Początkująca w BB

Witam Was wszystkie :) troszkę nas już tu jest, co mnie bardzo cieszy :) Może się jakoś poznamy? Skąd jesteście itp? To ja zacznę od siebie
    Mam na imię Basia, mam 26 lat, jestem z Bielska-Białej, nie pracuję i oczywiście jestem w ciąży ;-)
    Teraz Wasza kolej :-) pozdrawiam bardzo serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie :)

2. Lizzzy

Lizzzy Początkująca w BB

Witam serdecznie:)
    mam na imię Eliza i jestem z Torunia, termin na 25.08
    jestem nauczycielem i wciaz chodze do roboty;(
    pozdrawiam

3. reklama
  4. Annaszek

Annaszek Początkująca w BB

Witam Was kobietki :-)

Ja mam na imię Ania, mój termin to połowa września. Wkrótce skończę 26 lat, to moja druga ciąża ( pierwszą niestety poroniłam w zeszłym roku ), nadal pracuje. Jestem oryginalnie z Gorzowa, aktualnie przebywam za granicą. Pozdrawiam Was wszystkie :-)

5. kasienka2

kasienka2 Zaciekawiona BB

Witam,
    Mam na imie Kasia mam 28 lat. Jest to moja pierwsza ciąża i termin mam na 16.09. Mieszkam w Warszawie i nie pracuję.

6. madelaine150

madelaine150 Początkująca w BB

Witam:) Mam na imię Magda, mam 25 lat, jestem z Paiseczna. To moja druga ciąża a termin mam na 27.09. Mój synek ma już skończone 2 latka:)

7. ollalla1

ollalla1 Początkująca w BB

Czesc dziewczyny :), jestem Ola - Tychy, czekamy na nasza Lilunie ok 26 wrzesnia:)

Poleć forum