reklama
  1. julia0903

julia0903 Moderator

Witam wszystkie mamy lipcoweczki 2014 i te osoby ktore maja ochote z nami porozmawiac:) stworzymy sobie tutaj liste terminow itd, czekam na propozycje:):tak:

2. susel

susel Fanka BB :)

czesc julia! przepraszam ale w tym natloku mysli nie zauwazylam informacji o watku! a nie lepiej rozszerzyc troche watek poza lipcowki? zeby wiecej dziewczyn z watku staraczek moglo zagladac?
    no i oczywiscie tak troche sie wpraszam bo jeszcze nie wiem co tam u mnie sie dzieje na 100%, ale mam nadzieje ze juz niedlugo dolacze na 100% :)

3. reklama
  4. mikaaa

mikaaa Fanka BB :)

Hej dziewczyny! Ja też chciałabym się nieśmiało póki co dołączyć. Myślę, że dopiero jak zobaczę że beta prawidłowo przyrasta i będę po wizycie u gina i będzie wszystko ok, to dopiero wtedy się trochę uspokoję i uwierzę że jestem 100% lipcóweczką. :) Póki co, objawów brak, po za powiększonymi piersiami (choć w pierwszej ciąży miałam od razu duuuużo większe - teraz takie nie są). Ale wiem, że wszystko jeszcze przed nami. W 1 ciąży chwaliłam się tym, że w ogóle nie wiem co to ciąża, bo brak objawów, a jak mnie mdłości złapały, to była masakra... No ale i tak najważniejsze jest aby fasolinka się dobrze rozwijała. :)

5. julia0903

julia0903 Moderator

Susel oczywiscie ze inny przyszle mamy mog pisac:) pytalam sie na staraczkach o propozycje tytuly, nic nie padlo a ja jestem malo kreatywna haha:-D wiec padl na lipcoweczki :-)
    Ogolnie kto ma ochote pisze:) kiedy wybierasz do gina?

Mikka kiedy wizyta? super ze tak ladnie dziewczynom sie udaje:)

szkoda ze naszych suwaczkow nie widac;/:confused: czesto pomocne sa:)

6. susel

juz sie nakrecilam wiec dzisiaj jak maz wroci od kolegow to chyba mu powiem a wtedy jutro na bete i do endo! do gina jeszcze nie wiem, ale moze za jednym razem tez pojde :) a wy? mikaa ja tez dopiero po prawidlowych przyrostach bede pewniejsza. kiedy idziesz na kolejna bete?

7. julia0903

julia0903 Moderator

susel to maz niewie jeszcze?:) no ja mialam zobaczyyc czy jest przyrost bety ale jak zaplacilam 40zl za bete , a za 2 dni mam wizyte stwierdzilam ze niewarto... bo wydalabym 2 /3 wizty u lekarza hehe;p
    No ja mam w sobote o 11.30 jade wczesniej bo wieczorkiem z mezem idziemy na parapetowke i musze wstapic do IKEI:)

Mam pytanko chyba mi wychodzi febra na ustach:( maz mnie pewnie zarazil i teraz pytanie co moge stosowac? pasta do zebow? bo raczej masci pewnie odpadaja;/

8. susel

julia maz nie wie bo chcialam mu powiedziec jak bede pewniejsza, a teraz nie wiem czy przed beta w ogole bede pewna :-p a w sobote myslisz ze dostaniesz skierowanie na bete? bo zawsze warto powtorzyc, a na serduszko to jeszcze troche wczesnie chyba co?

9. julia0903

julia0903 Moderator

susel wiesz co masz racje za wczesnie zdaje sobie sprawe:) prywatnie ide wiec za bete i tak musialabym placic... ja tak mysle ze za tydz. max dwa pojde jeszcze raz zobaczyc serduszko i po l4 do pracy bo juz zlozylam dokumenty na powrot! chyba ze jak bede miala porobic jakies badania to pojade dalej to juz polowe tansza beta:) ehhh mam nadzieje ze zrouzmialas cos z mojego posta...;p

10. reklama
  11. wiikki

wiikki Fanka BB :)

witajcie :) nie wiem czy podolam z tyloma wątkami, tu i tam :)
    Mikaa moja pierwsza ciąża też inaczej się objawiała. Miałam ladną twarz bez wyprysków, a teraz jeden na drugim, dlatego bylam pewna że @ idzie. A może to na chłopczyka tak :)

12. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

Cześć dziewczyny, ja dopiero zajrzałam od wczoraj na BB, więc przychodzę i tutaj. Fajnie, że coś takiego powstało, bo przynajmniej nie koniecznie musimy wszystkim obarczać staraczki, co by ich posty nie ginęły jak zaczniemy za dużo o ciążach pisać. Ja też w pierwszej ciąży to nic nie czzułam, a teraz? Najpierw myślałam, że @ idzie, bo zawsze przed mam mdłości, ale one pozostały, bóle brzucha, ale to przez torbiel, choć po dupku troszkę lepiej. Dzisiaj przez jelitówkę boję się z łóżka ruszyć, wczoraj Nadia tuż przed snem umazała kremem czekoladowym kawałek prześcieradła i ja tego nie zauważyłam, dopiero w nocy jak wstałam, no i mówię okej nie będę się teraz ze zmianą pościeli bawić, bo Nadia razem ze mną w pokoju śpi, więc pomyślałam, zmienię rano. Mąż rano wstaje, spojrzał na prześcieradło i prawie zawału dostał, bo myślał, że to krew (a to akurat z mojej strony było). Ale się chłopina przeraził, a to tylko jak zwykle nasze dziecko coś odwaliło :p

Poleć forum