reklama

Witamia K a dokarmianie

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez marzenkanh, 21 Grudzień 2008.

1. marzenkanh

marzenkanh Zaciekawiona BB

Witam!! Mój synek ma obecnie 9 dni ,staram się Go karmić piersią ale widzę że to nie wystarcza i dokarmiam go Bebilonem. Przy wyjściu ze szpitala położna powiedziała żeby kupić wit. K i podawać ją od siódmego dnia Faktycznie znalazłam że naturalny pokarm ma za mało tej wit. a dzidziuś nie jest w stanie jej sam jeszcze wyprodukować. I tu pytanie co z tą witamina gdy dokarmiam bo sztuczny pokarm ją posiada żeby nie przedawkować ograniczyć czy może podawać dalej.

2. joe alex

joe alex Mamusia Tomka i Piotrusia

Ja też miałam kupioną witaminkę K, podawałam ją przez kilka dni, a ponieważ miałam za mało pokarmu, dokarmiałam maleństwo sztucznie i zaprzestałam podawania wit. K. Jak poinformowała mnie lekarka, w sytuacji dokarmiania należy zaprzestać jej podawania. I tak zrobiłam.

3. reklama
  4. marzenkanh

Dziękuje bardzo trochę mnie to uspokoiło i faktycznie na razie odstawie i zobaczymy jak będzie dalej z pokarmem bo na razie to jest różnie Pozdrawiam

5. joasiek1977

joasiek1977 Mamusia Oleńki :)

Witaj :-)
    To jeszcze dodam swoje :tak:. Również dokarmiałam swoją małą od 2 tygodnia i pani doktor powiedziała, że nie ma potrzeba podawania witaminy K, ale jeśli jest to sporadyczne dokarmianie, małą ilością to podawanie witaminy K jest wskazane - to jej słowa. Na Twoim miejscu chyba bym się jednak skonsultowała jeszcze raz z pediatrą.
    Pozdrawiam!

6. marzenkanh

No niestety na razie nie jest to sporadyczne dokarmianie, właściwie co drugie karmienie synek dostaje flaszkę ale tak czy siak mam zamiar zapytać pediatrę Dziękuje Pozdrawiam

7. joe alex

joe alex Mamusia Tomka i Piotrusia

I bądź tu człowieku mądry...:baffled:

Chciałabym, aby lekarze byli zgodni przynajmniej co do tych podstawowych rzeczy związanych z naszymi maluszkami...:tak:

8. joasiek1977

joasiek1977 Mamusia Oleńki :)

Chyba każda z matek by sobie tego życzyła... :tak:
    Ale póki co, co lekarz to inna opinia niestety :baffled:

Poleć forum