reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamia K a dokarmianie

Dołączył(a)
20 Grudzień 2008
Postów
12
Witam!! Mój synek ma obecnie 9 dni ,staram się Go karmić piersią ale widzę że to nie wystarcza i dokarmiam go Bebilonem. Przy wyjściu ze szpitala położna powiedziała żeby kupić wit. K i podawać ją od siódmego dnia Faktycznie znalazłam że naturalny pokarm ma za mało tej wit. a dzidziuś nie jest w stanie jej sam jeszcze wyprodukować. I tu pytanie co z tą witamina gdy dokarmiam bo sztuczny pokarm ją posiada żeby nie przedawkować ograniczyć czy może podawać dalej.
 
reklama
Ja też miałam kupioną witaminkę K, podawałam ją przez kilka dni, a ponieważ miałam za mało pokarmu, dokarmiałam maleństwo sztucznie i zaprzestałam podawania wit. K. Jak poinformowała mnie lekarka, w sytuacji dokarmiania należy zaprzestać jej podawania. I tak zrobiłam.
 
Dziękuje bardzo trochę mnie to uspokoiło i faktycznie na razie odstawie i zobaczymy jak będzie dalej z pokarmem bo na razie to jest różnie Pozdrawiam
 
Witaj :-)
To jeszcze dodam swoje :tak:. Również dokarmiałam swoją małą od 2 tygodnia i pani doktor powiedziała, że nie ma potrzeba podawania witaminy K, ale jeśli jest to sporadyczne dokarmianie, małą ilością to podawanie witaminy K jest wskazane - to jej słowa. Na Twoim miejscu chyba bym się jednak skonsultowała jeszcze raz z pediatrą.
Pozdrawiam!
 
No niestety na razie nie jest to sporadyczne dokarmianie, właściwie co drugie karmienie synek dostaje flaszkę ale tak czy siak mam zamiar zapytać pediatrę Dziękuje Pozdrawiam
 
Witaj :-)
To jeszcze dodam swoje :tak:. Również dokarmiałam swoją małą od 2 tygodnia i pani doktor powiedziała, że nie ma potrzeba podawania witaminy K, ale jeśli jest to sporadyczne dokarmianie, małą ilością to podawanie witaminy K jest wskazane - to jej słowa. Na Twoim miejscu chyba bym się jednak skonsultowała jeszcze raz z pediatrą.
Pozdrawiam!
I bądź tu człowieku mądry...:baffled:

Chciałabym, aby lekarze byli zgodni przynajmniej co do tych podstawowych rzeczy związanych z naszymi maluszkami...:tak:
 
reklama
Do góry