reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Witamina D, co polecacie?

maksik_87

Aktywna w BB
Od
22 Sierpień 2017
Odpowiedzi
1
Wiadomo, ze maluszek musi dostawać określoną dawkę Witaminki D, w aptekach jest tego masa. Co możecie polecić?

reklama

olcia1718

Fanka BB :)
Od
15 Wrzesień 2012
Odpowiedzi
41
Link do: Wymagajace.pl - Magdalena Komsta

Ja podawalam Bioaron i jeszcze jakas na zmiane ..Po urodzeniu pozniej latem nie dawalam i teraz dam ale nie codziennie.Mozna zrobic poziom wit D.Teraz jak kupie to vigantol w kropelkach.
Jest lekiem wiec jest przebadana dokładniej i o wiele lepiej sie wchłania .
Poczytaj link na gorze dzisiaj właśnie przeczytalam jesli masz Facebooka
Bardzo duzo rodzicow ja podaje..
Tak samo lepiej tez podawac wit c w kroplach lek bo bardziej przebadane i sie wchlania dobrze. ;)
Z drugim dzieckiem Vigantol chyba bede dawac kiedys.

Ostatnia edycja:

ZUZA.80

Od
17 Listopad 2017
Odpowiedzi
12
fajnym rozwiązaniem jest wit. D w sprayu, bo łatwo podać niemowlakowi - jedno psiknięcie do buzi i po sprawie :)

Luiza.

Od
29 Styczeń 2018
Odpowiedzi
6
Vigantol
Podawałam synom, córkom też zamierzam. Teraz jest dostępny bez recepty, starcza na bardzo długo. Kropla dziennie wystarczy, chyba, że lekarz poleci inaczej.

Od
17 Listopad 2017
Odpowiedzi
12
reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy