reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamina D u niemowlęcia

Gosiak00

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Grudzień 2019
Postów
184
Drogie mamy, czy zwiększałyscie witaminę D z 400 na 600j. po ukończeniu przez dziecko 6 miesiąca? Moja pediatra zaleciła aby do roku czasu zażywać 400j ale opinie podobno są różne w tej kwestii. Ktoś coś może podpowiedzieć?
 
reklama
Rozwiązanie
Byłam u ortopedy około 6 miesiąca. Mówiła, że mam dawać 800. Za jakiś czas przy morfologii zbadałam i było w normie. To była zima. W lecie dawałam 400 albo wcale jak spędzaliśmy dnie na słońcu. Teraz znowu wskakujemy na 800. Ma 1,5roku
Ja daję vigantol więc tam jest 500 [emoji2957] ale co któryś dzień daje dwie krople

Jeśli nie wiesz ile dawać to najrozsądniej zbadać poziom u dziecka.
 
Byłam u ortopedy około 6 miesiąca. Mówiła, że mam dawać 800. Za jakiś czas przy morfologii zbadałam i było w normie. To była zima. W lecie dawałam 400 albo wcale jak spędzaliśmy dnie na słońcu. Teraz znowu wskakujemy na 800. Ma 1,5roku
 
Rozwiązanie
Do góry