reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witamina D3?

naja, ja nie mowie o piciu zelaza, tylko tak jak kiedys produkty dla dzieci byly wzbogacane wit. D3, tak teraz do wszystkiego pakuja zelazo... :)


hayne, a z iloma lakarzami konsultowalas wyniki???
w sumie z badaniami to jest tak, ze co dzien to moze byc inaczej, a na zarosniecie ciemiaczka jest jeszcze sporo czasu... poza tym niektorzy zbyt wielka wage przykladaja do pocenia sie glowki przy "diagnozowaniu" krzywicy... glowka moze sie pocic z kilku przynajmniej powodow u takiego malucha...
 
reklama
Do Orzechowskiej, ale chyba sie wybiorę do tego przystojnego pana doktora... ;). Własnie o to chodzi z wynikami, okazuje sie ze czasem laboratoria podają normy dla dorosłych przy badaniach niemowląt...
 
...zaprotestował mąż... ale my już wiemy o kogo chodzi czy się to mężom podoba czy nie!!! :D
Hayne jeśli byś się zdecydowała to mogę dać Ci na niego namiary
 
No jak to nie... Kurcze, te niebieskie oczy z sali porodowej to zapamiętam długo... Choc wolałabym żeby pan doktor widoku mnie wtedy jednak nie zapamiętał.... ;D
 
co to za mężczyzna z niebieskimi oczyma... jak jakiś cherubinek czy cuś
prawdziwy mężczyzna musi mieć ciemne oczy
 
hayne1 pisze:
Choc wolałabym żeby pan doktor widoku mnie wtedy jednak nie zapamiętał.... ;D
HAHAHAHAHA  ;D  ja też mam nadzieję, że nie pamięta tamtych chwil. Gorzej, jeśli teraz, gdy się znamy, znowu trafię na jego dyżur...  :-[
 
reklama
marul pisze:
co to za mężczyzna z niebieskimi oczyma... jak jakiś cherubinek czy cuś
prawdziwy mężczyzna musi mieć ciemne oczy
Marul co prawdziwy męzczyzna mieć powinien to ja Ci mówi nie będę, Mamuska Ci powie...Ech, no mi mój lekarz przepowiedział ze jeszcze tam wrócę, więc moze znów na niego trafię.... ;)
 
Do góry