reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki, witaminki..

dariaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Wrzesień 2010
Postów
404
Miasto
Gdańsk
Dziewczyny czy bierzecie / od kiedy zaczęłyście brać witaminy ? Mi dr teraz zalecila brać Feminatal z DHA ale to kosztuje prawie 60zl 30 tabletek. A wy co polecacie ?
 
reklama
Brałam feminatal metafolin do 15 tc, chyba, a teraz wlasnie biore ten Feminatal z DHA :-) Myśle, że każdy suplement dla cięzarówek bedzie dobry, jeśli jest przeznaczony właśnie dla ciężarówek.
Co do feminatalu, to osobiście uważam ze to pewna machina marketingowa nakręcona przez firme farmaceutyczną, ja kupuję to tylko dlatego, że ciocia M ma apteke i dostajemy to po cenie hurtowej.
 
Ja też brałam Feminatal. Ostatnio lekarz polecił mi Pharmaton Matruelle, podobny w składzie jak Feminatal DHA, z tym że wszystko łącznie z kwasami jest w 1 tabletce. Mama mi go kupiła za 41,65 zł, tam gdzie mieszkamy, to kosztuje o wiele drożej. W necie cena zaczyna się od 37 zł i tak sobie myślę, że na przyszłość nakupię je tam sobie.
 
właśnie słyszałam o tym Pharmatonie i też go zakupię bo mi się feminatal kończy , no i jest 1 tabletka
 
Już kiedyś pisałam o witaminkach na maju ale dodam i tutaj swoje dwa słowa...
Ja od samego początku biorę Feminatal, polecił mi go mój gin i wszystkie kumpele z uczelni tez go brały lub nadal biorą. A od 13 tygodnia przeszłam na Feminatal z DHA.. owszem jest drogi bo za pierwsze opakowanie zapłaciłam 63 zł. Jednak gin mi zasugerował zakup tych tabletek przez internet, sprawdziłam i rzeczywiście jest znaczna różnica w cenie nawet pomimo kosztów przesyłki. zrobiłam więc zapas na 3 m-ce i zapłaciłam prawie tyle co za 2 kupione w osiedlowej aptece!!! Jest róznica. polecam ten Feminatal z DHA, zwłaszca że nie trzeba brać dodatkowych witamin i ten cały DHA którego tak mało zawsze było w moim jedzonku. gin też mi powiedział że tą tańszą wersje Feminatalu N bardziej radzi brać podczas karmienia...
 
Ja też brałam feminatal z DHA i całą ciąże zaopatrywałam się w aptece internetowej. Podczas karmienia też feminatal z DHA ale już nie zawsze pamiętałam żeby wziąć.
 
Ja biorę od 3 miesiąca witaminki Prenatal z DHA. Działa na tej samej zasadzie co feminatal i też kosztuje podobnie. Jednak mi gin powiedziała,że najtańsze witaminki są w aptekach stylowych i rzeczywiście-nie płacę 60 a 38-39 zł (2x 30 tabl.):tak:Ogólnie po witaminach uregulowała mi się perystaltyka jelit i znikły mdłości i wzdęcia. Czuję się po nich doskonale
 
ja tez stosuje feminatal ten od 13 tyg, ale na ostatniej wizycie lakarz kazal mi je brac co drugi dzien, bo od tych witamin duze dzieci sie rodza ok 4kg, w sumie to dobrze po 60zl wyjdzie nie na miesiac, a na dwa :-D moje 2 kolezanki tez je braly dzien w dzien i obie urodzily klocki po 4kg i tez wlasnie mowily, ze to od tych witaminek ;-) nie wiem na ile to prawdy w tym ale fakt faktem, ze jak rozlozyc je na 2 miesiace wyjdzie taniej
 
reklama
Do góry