reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki, witaminki..

Omega Forte

omega_dzialania_.gif

Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące ze względu na brak badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania preparatu w tym okresie.





Trzeba uważać na preparaty z kwasem foliowym, dlatego że większość nie jest wskazana w ciąży. Nie brałabym bez porozumienia z ginekologiem prowadzącym.
 
reklama
Mnie ginekolog zaleciła brać po prostu witaminy dla kobiet w ciąży no i sobie do tej pory kupuję Feminatal N. Jakoś nie wspomniała, że muszę obowiązkowo brać DHA. Zastanawiam się czy jej to po prostu umknęło, czy nie jest to jakoś w 100% obowiązkowe. I powiem szczerze, że nie chciałabym urodzić jakiegoś gigantycznego dziecka, jak tu straszycie :p I poród ciężki, i ubranka 56 i 62 do wywalenia :p
 
Dziewczyny a orientujecie się może co się dzieje z witaminami Prenatal - tymi z DHA? Ja do tej pory kupowałam ten duopacki (classic+DHA), a ostatnio mąż objeździł pół miasta i wszędzie otrzymywał odpowiedź,że nie ma w hurtowniach nawet. W końcu udało mi się kupić ale w osobnych opakowaniach i zapłaciłam prawie 60zł! Wiecie coś na ten temat?
 
Persefona oni jakieś zmiany wprowadzają. Moja siostra zawsze kupowała prenatal classic 100tabletek w słoiczku, teraz już tego nie ma są 90tki w listkach. Więc z tymi z DHA też pewnie coś przykombinowali
 
Persefona oni jakieś zmiany wprowadzają. Moja siostra zawsze kupowała prenatal classic 100tabletek w słoiczku, teraz już tego nie ma są 90tki w listkach. Więc z tymi z DHA też pewnie coś przykombinowali

No właśnie w jedynej aptece,w której dostałam te witaminy, to pani dała mi kwasy DHA w słoiczku, a classic w listkach i oczywiście drożej to wyszło...
 
reklama
jeśli chodzi o dha, to nie jest obligatoryjnie powiedziane, że trzeba brać. ale warto. te kwasy są skłądnikiem budulcowym mózgu maluszka i są bardzo ważne. można ich sobie dostarczać w różny sposób - jedząc tłuste ryby morskie, pijąc tran, czy własnie łykając tabletki z dha :] ja brałam feminatal/femibion i w następnej ciąży też zamierzam go brać:)
 
Do góry