reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki, witaminki..

Ja się jeszcze nie pochwaliłam co łykam:
-witaminy-feminatal
-prenatal DHA
-biofer folic 3x1

No tak, poziomki porządna dawka dropsików dla tych Twoich Poziomeczek musi być :-D !! oby rosły zdrowo i pięknie :-)

A co do brania witamin to, też właśnie słyszałam żeby brać co 2 dzień bo się kolosiki rodzą :szok: W każdym razie to chyba nie zależy od marki witamin, bo ja biore femibion dha i też mój Bądzio jest sporawy jak na swój wiek (tak stwierdził doktorno), no i jeszcze teraz, po świętach to, już waży z pół kilo jak nie więcej :shocked2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tez biore Femibion z DHA:) i moj synek tez jest duzy:) ale nie wiem czy to naprawde od tabletek zalezy. ale niech sobie rosnie:)
 
bez recepty jest żelazo z innymi elementami FEMIFERAL - moja gin mi poleciła i biorę jedną kapsułke dziennie. Tylko opakowanie ma 30 kapsułek i kosztuje koło 25 zł
 
Dziewczynki, ostatnio nie mieli w Aptece Falvitu ani tego Vita-minu. Zamiast tego pani poleciła mi jakieś strasznie drogie dziadostwo, i dopiero ewentualnie inne tabletki. Teraz biorę Wita-miner prenatal (i codziennie wita-mineeer bieeeeeeerz - to ta reklama);-) i okazuje się że ma o tyle lepszy skład od tych wszystkich drogich tabletek, że ma podwójną dawkę żelaza. Co u mnie, i u wszystkich ze skłonnością do anemii ma spore znaczenie bo nie trzeba już nic dodatkowo łykać. A opakowanie 60 szt (na 2 miesiące) kosztuje tylko 20 zł. Pozwalam sobie na reklamę, bo nie lubię przepłacać, a to wychodzi bardzo korzystnie.
 
salserka ale ten witaminer jest zwykły nie ma odnośnika dla kobiet w ciąży? ja te witaminki łykałam zanim w ciąże zaszłam dobre i cena przystępna
 
Kurde szkoda,że nie wiedziałam wcześniej :/ Farmaceutka ostatnio mi wymieniała tych witamin od groma i też wzięłam prenatal ale zwykły najzwyklejszy

Ale teraz patrzę w skład swoich witamin i jedna tabletka prenatalu classic zawiera 60mg żelaza.. to więcej niż w tym VIta-miner
 
Ostatnia edycja:
A mi moja pani doktor dala na sprobowanie witaminy z tej samej firmy co robi centrum (nie pamietam jak sie nazywaly) ale potem moj M przytargal mi testy witamin dla ciezarnych (taki w niemczech jest modny Öko test, na wszytsko co sie je i uzywa) i wyczytalam ze Femibion jest najlepszy, a ze moje pani Gin bylo wszytsko jedno to lykam Femibion. Taka ciekawostka u mnie Femibion kosztuje 25 Euro ;-), dlatego jak bylam w polsce i moglam kupic za 60 zl (ok. 15 euro), to bylam szczesliwa.... teraz bede sprowadzac z polskich aptek internetowych, mozna do 10 zl zaoszczedzic na paczce...
a ze duze dzieci to super.... moje dwa wczesniejsze paszczorki wazyly jak "torebka po cukrze"... tj mloda 2950 a junior 3400 (no, ale przy juniorze przytylam ho ho i myslalam ze duze dziecko a tu figa)... nie pamietam jakie witaminy wtedy bralam bo to sto lat temu bylo... wiec jak sie teraz urodzi heros 4kg, to bede wreszcie dumna :)
pzdr
 
reklama
Do góry