reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminki, witaminki..

ja łykam pharmation poleciła mi go pani w aptece bo łykałam feminatal ale powiedziął że skłąd praktycznie taki sam a 20 pln tańszy
 
reklama
A ja się tak zastanawiam właśnie nad tym Femibionem/Feminatalem... W pierwszej ciąży miałam i zapalenie pęcherza i grzybicę i anemię a w tej nic :-) Różnica jest taka, że zaczęłam łykać Feminatal 3 miesiące przed poczęciem i zastanawiam się, czy czasem nie wpłynął pozytywnie na moje wyniki. Szczególnie, że mam ogromną tendencję do wszystkich tych schorzeń.

Nic innego z takim spokojem poleci nie mogę ;-) I nie ma wpływu na wielkość dziecka w moim przypadku, córeczka ma średni rozmiar i od początku idzie zgodnie z terminem OM.
 
Zastanawiam się, bo skład jest bardzo podobny, no poza tym, że w pharmationie nie ma wapnia, przynajmniej ja nie widzę...a cena jest bardziej przystępna...

Do tej pory łykałam feminatal N, ale myślę, że dobrze byłoby dodać do tego DHA, bo diety nie mam jednak za bardzo urozmaiconej o tej porze roku.

Musze się szybko decydować, bo witaminki mi się kończą.
 
Ostatnia edycja:
Też go kupiłam ale to są same oleje, bez witamin i kwasu foliowego, chyba muszę jeszcze coś dokupi c

ale ja biorę ten duopack - 1 tabl witamin prenatal clasic + 1 tab prenatal dha


salesera co do żelaza polecam FEMIFERAL - bez recepty, łatwo przyswajalny dla organizmu, łatwa do połknięcia kapsułka, brak zaparć
 
Motylku zostały nam już tylko 3 miesiące łykania dobrych witamin a w III trymestrze kwasy są dziecku potrzebne najbardziej. Myślę, że nie ma nad czym się zastanawiać. Droga impreza ale to tylko 3 miesiące, czym one są przy całym życiu ;-) Potem można spokojnie przejść na tańszą wersję.
 
To ja was pocieszę, że w Niemczech Femibion2 kosztuje 25euro a w Polsce 53zł, więc nie ma co narzekać.... Mi na szczęście mama przywozi z Polski, za cenę jednego op. tutaj mam dwa opakowania z Polski.... a brać witaminki trzeba....
 
reklama
A ja właśnie odkryłam że taką samą dawkę DHA jak w tych tabletkach mam w zestawie Omega Forte. Zestaw taki kosztuje 24 zł 60 tabletek. Razem z moimi witaminami mam więc 44 złote na 2 miesiące :) I nie muszę już brać dodatkowo żelaza. Mam nadzieję ze jak będe teraz robiła morfologię to mi się poprawią wyniki. Moja babcia ma o wiele lepsze niż ja nawet bez ciąży.
 
Do góry