reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy dla mamy karmiącej

agata194

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Październik 2017
Postów
51
Hej dziewczyny
Pilnie poszukuje jakichkolwiek witamin, które nie są w formie tabletek, bądź tabletek ale bardzo malutkich coś pokroju kwasu foliowego. Niestety zawsze miałam problem z połykaniem tabletek, a kilka dni temu urodziłam i potrzebuje zakupić witaminy dla mamy karmiącej. Mogą być saszetki, roztwory, spraye czy tabletki ale wyciskane Np. Cena nie gra roli. Znacie coś ?
 
reklama
Hej dziewczyny
Pilnie poszukuje jakichkolwiek witamin, które nie są w formie tabletek, bądź tabletek ale bardzo malutkich coś pokroju kwasu foliowego. Niestety zawsze miałam problem z połykaniem tabletek, a kilka dni temu urodziłam i potrzebuje zakupić witaminy dla mamy karmiącej. Mogą być saszetki, roztwory, spraye czy tabletki ale wyciskane Np. Cena nie gra roli. Znacie coś ?
BetterYou DLUX witaminy dla kobiet w ciąży w sprayu 25ml nie korzystalam ale jest cos takiego :)
 
Brałam je właśnie w trakcie całej ciąży, ale czy aby na pewno skład jest dobry także dla mamy karmiącej ? Bo powinien się on trochę różnic
Typowo dla karmiacych to znajdziesz chyba tylko herbatki na laktacje, ja sie nie spotkalam z witaminami dedykowanymi specjalnie karmiacym tylko ciaza i karmienie razem :) moze ktos Ci cos jeszcze podpowie.
 
Typowo dla karmiacych to znajdziesz chyba tylko herbatki na laktacje, ja sie nie spotkalam z witaminami dedykowanymi specjalnie karmiacym tylko ciaza i karmienie razem :) moze ktos Ci cos jeszcze podpowie.
Aha No okej dziękuje :) w takim razie rozumiem ze dha w składzie te witaminki maja nie orientujesz się ? Bo to chyba najważniejsze dla karmiącej ?
 
Ja biorę cały czas te same tabletki jak w ciąży. Myślę, że nie ma jakiś specjalnie dedykowanych tylko dla matek karmiących.
 
Aha No okej dziękuje :) w takim razie rozumiem ze dha w składzie te witaminki maja nie orientujesz się ? Bo to chyba najważniejsze dla karmiącej ?
Nie znam dokladnego skladu ale jest pewnie w necie jak poszukasz ;) pytalas o suplement ktory nie jest w duzych tabsach, to jedyny o jakim slyszalam. Ja bralam doppel herz mama i tam dha sa na pewno, ale to sa duze krowy, wiec nie proponuje ;)
 
reklama
Jak nie lubisz tych wielkich połyka to kup sobie te najważniejsze witaminy osobno- są malutkie, No ale będziesz ich miała kilka do połknięcia
 
Do góry