reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witaminy i minerały w ciąży

A mnie lekarz wogóle nie zalecał brania jakiś witamin dla kobiet w ciąży,ograniczył się tylko do foliku,bo mówi że takie witaminy w kapsułce nie są aż tak dobrze przez organizm przyswajalne, dodam że mam dobre wyniki i czuje się okey:-).Uważacie że powinnam zacząć brać jakieś tabletki tak na wszelki wypadek??




"Jesteśmy warci tyle,ile możemy dać innym"
 
reklama
nie:no:, w żadnym wypadku, przecież w ciąży właśnie się nie powinno nic robić "na własną rękę":tak:,
witaminy i inne preparaty są wtedy kiedy jest ich niedobór, a jeśli Twoje wyniki są dobre to nic tylko się cieszyć i niczego nie wcinać!!!
bo właśnie syntetyczne witaminy można przedawkować co nie jest dobre dla dziecka na pewno!:no:
 
milkada ja też nic bym nie robiła na własną rękę
a co do witamin w ciąży potrzebujemy ich więcej ciekawe jakby to było jakbym ich nie brała...
 
szczęśliwa lepiej nie próbuj,nie brać:].Ale i tak myślę że może od stycznia zacznę brać jakieś witaminki,bo porównałam dzisiaj wyniki krwi z listopada i z grudnia i te teraz są gorsze ale mieszczą się jeszcze w normie,w styczniu znów będę robiła i coś mi się wydaje że będą jeszcze gorsze więc, wtedy to już raczej nie będę miała wyjścia :]
 
A mnie mieli wszyscy moi lekarze w d*pie,a miałam ich około 10 bo żaden nie umiał się mną porządnie zając po za ostatnim. I sama z siebie kupiłam sobie centrum materna.
 
milkada ja też mam gorsze wyniki choc dalej w normie-biore te witaminy jem jogurty obiadki ale dziecko wyciąga, że szok...troche sie martwie jedną rzeczą-że mimo tego że jem warzywka i owoce,bniore witaminki wyniki spadaja...a powinny chociaz byc w normie...hm...może poźniej sie to ustabilizuje:-)
 
z wynikami to normalne że spadają w ciąży..są poza tym inne normy na ten czas..i dla każdej z nas..:tak:
 
reklama
Do góry