reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy przy staraniach o dziecko. Czy polecacie?

Majka888

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Marzec 2017
Postów
24
Cześć, czy polecacie jakieś witaminy oprócz kwasu foliowego dla kobiety i/lub mężczyzny którzy starają się o dziecko? :)
 
reklama
Dolacze sie do tematu. Lekarka polecila mi na wstepie Inofolic alternatwynie tanszy Inofem, lekarz prowadzacy invitro Ovarin. Inofolic bralam przez jakies 3-4 miesiace, Ovarin natomiast miesiac przed zabiegiem. Partnerowi androlog wskazal Fertilman Plus, przy czym pozniej polecono mu, aby zamiast Fertilman Plus zazywal witaminy (B12), Salfazin (cynk z wit. A, B6, C, E), kwas foliowy i L-Arginine osobno w innych niz w Fertilman dawkach. Niby bardziej skuteczne. W moim przypadku trudno mi powiedziec, czy byla jakas poprawa lub pozytywne efekty, ale w przypadku partnera jakosc nasienia ulegla polepszeniu.
 
Dolacze sie do tematu. Lekarka polecila mi na wstepie Inofolic alternatwynie tanszy Inofem, lekarz prowadzacy invitro Ovarin. Inofolic bralam przez jakies 3-4 miesiace, Ovarin natomiast miesiac przed zabiegiem. Partnerowi androlog wskazal Fertilman Plus, przy czym pozniej polecono mu, aby zamiast Fertilman Plus zazywal witaminy (B12), Salfazin (cynk z wit. A, B6, C, E), kwas foliowy i L-Arginine osobno w innych niz w Fertilman dawkach. Niby bardziej skuteczne. W moim przypadku trudno mi powiedziec, czy byla jakas poprawa lub pozytywne efekty, ale w przypadku partnera jakosc nasienia ulegla polepszeniu.
@Felia a masz gdzieś te dawki zapisane?
U nas był Fertilman plus przez 3 mce. Wyniki oprócz Morfologii w normach ale bez szału...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. Mam na sprzedaz Inofem 54saszetki i dla mezczyzn Profertil 40tabletek ktore zostaly mi ze staranek. Jakby ktoras byla zainteresowana priv bo szkoda zeby mi sie marnowaly.
 
PTG na swojej stronie ma jasno napisane co powinna brać każd akobieta podczas starania o zajeście w ciąże jak i w jej trakcie i tam jest kwas foliowy, witamina d3, oleje dha, jod i magnez. Jak na razie jedynym supplementem jaki udało mi się zleźć na naszym polskim rynku mającym wszystkie te składniki jest mama dha premium+ i ja ją stosuje. Kosztuje niewiele a tabletki są łatwe do połknięcia a z tego co po sobie widze, ze burza hormonów mi mija.
 
podczas starania się o dziecko brałam witaminy o składzie rekomendowanym przez PTG nazywały się mama dha premium+. Bardzo fajnie to wychodziło finansowo, brałam tabletki które były łatwe do połknięcia a poza tym te tabletki zalecił mi mój ginekolog i bardzo dobrze się u mnie przyswajały.
 
reklama
Do góry