reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy w 12 tygodniu ciazy

Tylko przy mutacji mthfr Wit b12 jest akurat bardzo ważna. Nie wiemy na jakim poziomie ma autorka postu może zbadać przed suplementacja.
Witam. Zrobilam właśnie badania b12 Wit. D i kwasu foliowego i chyba trzeba dołożyć b complex przy mojej mutacji oraz zwiększyć Wit d. Tak widzę po wynikach
 

Załączniki

  • Screenshot_20201218_072412.jpg
    Screenshot_20201218_072412.jpg
    122,9 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Witam. Zrobilam właśnie badania b12 Wit. D i kwasu foliowego i chyba trzeba dołożyć b complex przy mojej mutacji oraz zwiększyć Wit d. Tak widzę po wynikach

Zdecydowanie wit b12 i D trzeba podnieść, b 12 najlepiej metylowaną przy mthfr a D w kropelkach są dobrze przyswajane.
 
Zdecydowanie wit b12 i D trzeba podnieść, b 12 najlepiej metylowaną przy mthfr a D w kropelkach są dobrze przyswajane.
Tylko że mam cały b complex już kupiony ze swansona metylowany więc go użyje do końca. Jestem w 13 tygodniu ciąży. Lekarka mówiła mi na przed przed ostatniej wizycie ze ważny jest kwas foliowy a tego nie trzeba brać więc ogrzucilam. A nie potrzebnie. Ja słuchałam. Więc muszę szybciutko nadrobić. No Wit d chyba koniecznie w kropelkach bo zażywam vigantoletten 1000 i jakoś mi nie podchodzi.
Dzięki wielkie za tak szybką odpieiedz
 
Do góry