reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witaminy w ciąży

reklama
Witaj Niunia:)
Ja miałam taki problem przy Centrum Materne, okropność...:/
Ale lekarz przerzucił mnie na Prenate Elite i jest super :)
Problem zniknął :)
Pozdrawiam :)
 
Witajcie
Mnie mój lekarz nie zalecił żadnych witamin chociaż mówiłam że mam brak apetytu, przez pierwsze 2 miesiące prawie nic nie mogłam jeść. Teraz jest juz lepiej a on i tak nie zlecił mi żadnych witamin. Czy mogę sama zacząć coś brać? bo wiem że moja dzienna porcja jedzenia nie jest wystarczająca dla nas dwojga?
 
CZeść dziewczyny. Jestem zupełnie nowa na forum. Jestem w 13 tc. Do tej pory brałam trochę Prenatalu, i cały czas kwas foliowy. Chcę zacząc brać jakieś witaminy. Polećcie coś. Pozdrawiam
 
Nie wiem czy dobrze robiłam, ze nie brałam regularnie witamin do 12 tc, ale podobno miałam dobre wyniki i lekarz nie zalecił. Co robić. Brać witaminy czy nie.
 
Witam

nie bierzcie nic bez konsultacji z lekarzem, ja jestem w13tygodniu ciąży i nie biore nic. Lekarka kategorycznie zakazała brania czegokolwiek sztucznego do końca 3go miesiaca - od 4 miesiaca można jesc witaminy

Pozdrawiam
 
a mnie z kolei lekarz zalecił branie witamin od samego początku, tzn. od momentu starania o ciążę. fakt, że zalecił mi feminatal metafolin, którego głównym składnikiem jest kwas foliowy, ale zawiera też kilka podstawowych witamin i jod.
na chwilę zdradziłam feminatal i łykałam elevit (skuszona niższą ceną) ale szybko wróciłam do feminatalu - łatwiej mi przez gardło przechodził i lepiej się po nim czułam.
 
reklama
No dokladnie. Ja brałam jakiś taki zestaw multi żeby mieć wszystko co ważne, zresztą po konsultacji z lekarze więc też sama sobie tego nie wymyśliłam. Dobry skład miał prenatal chociażby. Najpierw brałam uno a potem duo i czułam się po nich ok
 
Do góry