reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy w ciąży

Ńo chyba że tak już myślałam że bez powodu was tak szprycuja. W Polsce moim zdaniem jest silna tendencja do lekomanii. :D a ja się bałam wziąć tabletkę paracetamolu jak byłam przeziębiona :szok:
 
reklama
Chyba trochę przesadzilas :errr:
być może, ale ostatni pojawia się tu sporo osób, które dzieci traktują jak zabawki, przeszkadzające w "normalnym życiu" i strasznie mnie to wkurza. jeśli przesadziłam, to przepraszam
drażni nie też, kiedy dziewczyny niby najpierw zawzięcie starają się zajść w ciążę a potem jojczą jak to źle, ciężko, okropnie i ile to one muszą znieść przez tę ciążę... bądźmy trochę poważne... w pierwszym poście właśnie coś takiego jest - bo ja się już gubię w tych tabletkach"... litości...
 
być może, ale ostatni pojawia się tu sporo osób, które dzieci traktują jak zabawki, przeszkadzające w "normalnym życiu" i strasznie mnie to wkurza. jeśli przesadziłam, to przepraszam
drażni nie też, kiedy dziewczyny niby najpierw zawzięcie starają się zajść w ciążę a potem jojczą jak to źle, ciężko, okropnie i ile to one muszą znieść przez tę ciążę... bądźmy trochę poważne... w pierwszym poście właśnie coś takiego jest - bo ja się już gubię w tych tabletkach"... litości...
Gubi się w ilościach jakie musi brać, ale bierze. Więc o co chodzi
 
być może, ale ostatni pojawia się tu sporo osób, które dzieci traktują jak zabawki, przeszkadzające w "normalnym życiu" i strasznie mnie to wkurza. jeśli przesadziłam, to przepraszam
drażni nie też, kiedy dziewczyny niby najpierw zawzięcie starają się zajść w ciążę a potem jojczą jak to źle, ciężko, okropnie i ile to one muszą znieść przez tę ciążę... bądźmy trochę poważne... w pierwszym poście właśnie coś takiego jest - bo ja się już gubię w tych tabletkach"... litości...
Moim zdaniem każdy ma prawo sobie ponarzekać [emoji4] nie jest powiedziane że ktos kto staral sie 5 lat o dziecko nie może sobie powiedziec cos w stylu "ale mnie bolą plecy" lub "juz mam dosc tych tabletek". Mówiac cos takiego (przynajmniej ja) nie mam na mysli nic zlego i nie mam zamiaru przestac ma siebie uwazac lub znienawidzic mojego bobasa bo bola mnie plecy.
Jestesmy tylko ludzmi [emoji4] ja narzekac-przyznaje- lubie bo wtedy jest mi lżej [emoji4]
Proponuje też tą kuracje dla Ciebie. Może jak troche ponarzekasz mężowi to wrzucisz na luz? [emoji4]
Także nie spinaj sie tak od razu bo forum jest tez po to żeby sie wygadać a nie tylko krytykować [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ńo chyba że tak już myślałam że bez powodu was tak szprycuja. W Polsce moim zdaniem jest silna tendencja do lekomanii. :D a ja się bałam wziąć tabletkę paracetamolu jak byłam przeziębiona :szok:
Tak dla jaj lekarze daja tak o z nudów;)
Nie przesadzaj ja bralam leki jescze na tarczyce tabletki do tego wszystkiego a tamte leki luteinq i duphaston bo szyjka mi sie skracala i synek zdrow jak ryba witamin nie bralam cala ciaze.w Polsce właśnie jest dobra opieka w ciąży
Dmuchaja na zimne kobiety nie takie leki biorą w ciąży.
A nie jak np w Angli dwa usg na cala ciążę i na wszystko paracetamol nie jedna moja znajoma na czas ciąży zjezdzala do Polski.
Jakbys miała ciążę zagrożona to bys brała jakby Ci kazali.
Ja dzięki lekom i lezeniu dotrwalam do terminu no chyba ze na skracajaca sie szyjkę bralabys paracetamol.

Apap wzięłam kilka razy za pozwoleniem lekarza jak nie dawałam rady z bolem głowy i nic mojemu synkowi nie jest .
Ja tez nie jestem za duzo ilością leków ale jak trzeba to trzeba to dla dobra dziecka.
I dobrze ze u nas tak w Polsce jest a nie ze co ma być to będzie.
 
Ostatnia edycja:
Tak dla jaj lekarze daja tak o z nudów;)
Nie przesadzaj ja bralam leki jescze na tarczyce tabletki do tego wszystkiego a tamte leki luteinq i duphaston bo szyjka mi sie skracala i synek zdrow jak ryba witamin nie bralam cala ciaze.w Polsce właśnie jest dobra opieka w ciąży
Dmuchaja na zimne kobiety nie takie leki biorą w ciąży.
A nie jak np w Angli dwa usg na cala ciążę i na wszystko paracetamol nie jedna moja znajoma na czas ciąży zjezdzala do Polski.
Jakbys miała ciążę zagrożona to bys brała jakby Ci kazali.
Ja dzięki lekom i lezeniu dotrwalam do terminu no chyba ze na skracajaca sie szyjkę bralabys paracetamol.

Apap wzięłam kilka razy za pozwoleniem lekarza jak nie dawałam rady z bolem głowy i nic mojemu synkowi nie jest .
Ja tez nie jestem za duzo ilością leków ale jak trzeba to trzeba to dla dobra dziecka.
I dobrze ze u nas tak w Polsce jest a nie ze co ma być to będzie.
Zgadzam sie [emoji4] Ja teraz wiem że nie jestem sama w tej "lekomanii" [emoji28]
Ciężko mi sie z tym wszystkim połapać ale jak mus to mus [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zgadzam sie [emoji4] Ja teraz wiem że nie jestem sama w tej "lekomanii" [emoji28]
Ciężko mi sie z tym wszystkim połapać ale jak mus to mus [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
No pewnie ;)
Sterydy na plucka tez mialam w szpitalu żeby w razie w szybciej plucka się rozwinely malemu ale na szczęście urodziłam dzień przed terminem :D
 
Do góry