reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy w ciąży

reklama
Tak dla jaj lekarze daja tak o z nudów;)
Nie przesadzaj ja bralam leki jescze na tarczyce tabletki do tego wszystkiego a tamte leki luteinq i duphaston bo szyjka mi sie skracala i synek zdrow jak ryba witamin nie bralam cala ciaze.w Polsce właśnie jest dobra opieka w ciąży
Dmuchaja na zimne kobiety nie takie leki biorą w ciąży.
A nie jak np w Angli dwa usg na cala ciążę i na wszystko paracetamol nie jedna moja znajoma na czas ciąży zjezdzala do Polski.
Jakbys miała ciążę zagrożona to bys brała jakby Ci kazali.
Ja dzięki lekom i lezeniu dotrwalam do terminu no chyba ze na skracajaca sie szyjkę bralabys paracetamol.

Apap wzięłam kilka razy za pozwoleniem lekarza jak nie dawałam rady z bolem głowy i nic mojemu synkowi nie jest .
Ja tez nie jestem za duzo ilością leków ale jak trzeba to trzeba to dla dobra dziecka.
I dobrze ze u nas tak w Polsce jest a nie ze co ma być to będzie.
No z ta opieka w ciąży to nie wiem chyba zależy gdzie... ja powiem Ci ze tez jak zaszłam w ciążę to mówię: "tylko w Polsce rodzic!". I umówiłam się na wizytę u gin z polecenia niedosyc ze zaplacilam kupę kasy za wizytę to się dowiedziałam ze za wszystkie badania prenatalne musze sobie zapłacić bo mam 29 lat więc nie jestem w grupie ryzyka :/ w Holandii niedosyc ze wszystkie badania pokrywa ubezpieczalnia to potem dziecko wszystkie szczepienia tez a Pl wiem ze tez musiałabym sobie zapłacić. Juz nie mówiąc o opiece w szpitalu gdzie czujesz się jak w 4* hotelu nawet pielęgniarka mi podgrzewala koc jak mi się zrobiło zimno, tylko jedynki, katering. A z Polski słyszę nieraz mrożące krew w żyłach historie. Wiadomo zależy od szpitala... z paracetamolem to fakt :D ale z kolei moja koleżanka w ciąży na grypę od razu antybiotyk dostała a wiadomo ze grypę trzeba wylezec a nie antybiotyki
 
A ostatnio jeszcze mialam taka nieprzyjemna sytuacje jak byłam w Polsce. 12 w nocy synek ma goraczke 40 st ja przerażona dzwonie na 112 dali mi numer do lokalnego szpitala do lekarza pediatry odbiera pielęgniarka oczywiście zła ze jej zawracam głowę ja bliska placzu pytam co mam robić? Tego dnia mieliśmy wracać o 7 lot. Dziecko 2 m. A ona ze ona mi nie pomoże to moje dziecko i mam sobie robić co chce. A zapytałam tylko czy to na tyle poważne ze mam jechać z dzieckiem na pogotowie czy mogę około 11 iść miejscu do lekarza. Poczułam się strasznie potraktowana
 
A ostatnio jeszcze mialam taka nieprzyjemna sytuacje jak byłam w Polsce. 12 w nocy synek ma goraczke 40 st ja przerażona dzwonie na 112 dali mi numer do lokalnego szpitala do lekarza pediatry odbiera pielęgniarka oczywiście zła ze jej zawracam głowę ja bliska placzu pytam co mam robić? Tego dnia mieliśmy wracać o 7 lot. Dziecko 2 m. A ona ze ona mi nie pomoże to moje dziecko i mam sobie robić co chce. A zapytałam tylko czy to na tyle poważne ze mam jechać z dzieckiem na pogotowie czy mogę około 11 iść miejscu do lekarza. Poczułam się strasznie potraktowana
Ooo rany. Chyba bym tą pielęgniarke znalazła [emoji35]

Ale to wszystko wyglada tak że ile ludzi na świecie tyle opini o lekarzach, szpitalach itd [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo rany. Chyba bym tą pielęgniarke znalazła [emoji35]

Ale to wszystko wyglada tak że ile ludzi na świecie tyle opini o lekarzach, szpitalach itd [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci ze dopiero jak się trochę ogarnęłam i zaczęłam się na nią drzec to trochę zmieniła tom masakra jeszcze nigdy nie miałam tak ze po prostu nie wiedzialam co mam zrobić na szczęście to było 3dniowka
 
Powiem Ci ze dopiero jak się trochę ogarnęłam i zaczęłam się na nią drzec to trochę zmieniła tom masakra jeszcze nigdy nie miałam tak ze po prostu nie wiedzialam co mam zrobić na szczęście to było 3dniowka
To całe użeranie sie z "miłymi" paniami jeszcze przede mną ale już mi włosy dęba stają jak slysze że ktoś nie chce udzielic pomocy przy takim maluszku [emoji53] przecież nie rodzimy sie z wiedzą całego świata a pielęgniarki i lekarze są po to żeby pomagac.. ehh.
 
To całe użeranie sie z "miłymi" paniami jeszcze przede mną ale już mi włosy dęba stają jak slysze że ktoś nie chce udzielic pomocy przy takim maluszku [emoji53] przecież nie rodzimy sie z wiedzą całego świata a pielęgniarki i lekarze są po to żeby pomagac.. ehh.
Mało jest lekarzy z powołaniem. Pieniądze rządzą.
 
reklama
Do góry