reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy

Dołączył(a)
25 Grudzień 2018
Postów
3
Witam was Mam pytanko jestem w 30tyg ciąży od początku ciąży brałam kwas foliowy teraz już nic takiego nie biorę ponieważ mój ginekolog żadnych witamin mi nie przepisał :/ jakie mogłabym brać witaminy bez wiedzy ginekologa ? Jakie polecacie
 
reklama
Rozwiązanie
Chociaż dobrze ze brałas kwas foliowy, teraz to i tak już końcówka ciąży.. Kup sobie jakieś witaminy dla kobiet w ciąży, pełno takich, jednak szkoda że omijasz warzywa i wodę..
Właśnie będę szła do apteki kupić sobie witaminy . Ogólnie pije wodę ale smakową jabłkowa bo po zwykłej mi nie dobrze chyba że dodam cytrynę to już co innego. A z warzyw jadam ale to czasami .
Moja gin mówiła że mają mieć jakieś rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. A tak to wszystko jedno. Lekarz nie przepisuje, są bez recepty. Możesz brać na własną rękę chyba że nie ma potrzeby lub są przeciwwskazania w Twoim konkretnym przypadku. Co lekarz na to?
 
No lekarz nic mi na ten temat nie mówił . Jedyne co mówił to że z maluszkiem wszystko wporzadku ale ja czuję taką potrzebę jak wzięcie jakich kolwiek witamin ponieważ nie wierzę w to że w moim organizmie niczego nie brakuje . Ponieważ po pierwsze nie pije wogole wody ponieważ nie trawie wody chyba że gazowana o smaku jablkowym , warzyw prkatycznie wgl nie spożywam jedynie co jadam owoce . Wydaje mi się że dużo składników brakuje w moim organizmie a lekarz po prostu patrzy tylko na to czy z dzieckiem wszystko wporzadku ;/
 
Jeśli ma Cię to uspokoić. Dziecku nie brakuje gorzej z mama. Podstawa jest jednak zdrowa dieta. Wody witaminami nie uzupelnisz. Konkretne składniki z danych warzyw można nadrobić innymi produktami. Najlepiej poradzić się dietetyka.
 
reklama
Chociaż dobrze ze brałas kwas foliowy, teraz to i tak już końcówka ciąży.. Kup sobie jakieś witaminy dla kobiet w ciąży, pełno takich, jednak szkoda że omijasz warzywa i wodę..
 
Chociaż dobrze ze brałas kwas foliowy, teraz to i tak już końcówka ciąży.. Kup sobie jakieś witaminy dla kobiet w ciąży, pełno takich, jednak szkoda że omijasz warzywa i wodę..
Właśnie będę szła do apteki kupić sobie witaminy . Ogólnie pije wodę ale smakową jabłkowa bo po zwykłej mi nie dobrze chyba że dodam cytrynę to już co innego. A z warzyw jadam ale to czasami .
 
Rozwiązanie
Do góry