reklama

witamy się

Zapraszam do dyskusji i wymiany opinii wszystkie przyszłe mamy które oczekują przyjścia na świa

1. anadri

anadri mamusia jojusia :)

cześć,
    pomyślałam, że możemy się poznać skoro należymy do tej samej grupy na forum.

Marta
    lat 26
    pochodzę z Torunia, ale obecnie mieszkam w Anglii (Cambridge)
    pierwsza ciąża
    przewidywany termin porodu ok. 14 listopada

Czekam na Was ciężarówki ;-)

2. mary__mary

mary__mary BorySoniowa Mamusia :)

Cześć :)
    Cieszę się, że ktoś się odezwał bo szczerze mówiąc kiedy zobaczyłam że po kilku dniach od założenia grupy nikt się nie odzywa, przestałam tu w ogóle zaglądać.
    Ja pochodzę poniekąd z Zabrza i z Wrocławia obecnie jednak tzn od 2 lat mieszkam i pracuję w Irlandii (okolice Galway). To również jest moja pierwsza ciąża a termin porodu na 15 listopada więc można powiedzieć, że jesteśmy w podobnej sytuacji - pierwsza ciąża poza Polską i terminy podobne :)
    Ciekawa jestem jak się czujesz i jak znosisz ten stan, czy masz jakieś dolegliwości itd...?
    Pozdrawiam serdecznie :)

3. reklama
  4. etna36

etna36 Gość

Witam listopadówki!!!!
    Ja mam termin na 22 listopada i już nie mogę się doczekać. Mieszkam 20km od Trójmiasta, to moja pierwsza ciąża i dlatego wszystko jest dla mnie takie nowe, mam tysiąc pytań na minutę i wogóle

5. Arminka

Arminka Zaciekawiona BB

Witajcie mój termin to 10 listopad 2009,mam synka ma 10 lat ,a drugie bobo w brzuszku,mieszkam w wojew.podkarpackim,pozdrawiam

6. kasik108

kasik108 Początkująca w BB

Witajcie :)
    Nazywam się Kasia, mieszkam w woj. dolnośląskim. Mam 28 lat, jest to moja pierwsza ciąża a przewidywany termin porodu to 16 listopad :)

7. Kasiiula

Kasiiula mamusia Pawełka :)

to i ja sie dopisuje :) termin na 1 listopada :)

8. DAZ

DAZ Początkująca w BB

Witajcie,

Mam termin pomiedzy 2 a 9 listopada(nie moge sie zdecydowac lol)
    Mieszkam w USA i jest to moje pierwsza ciaza, nie mozemy sie juz doczekac.

Porod planuje w domu, pod opieka midwifes(poloznych) oraz meza.

pozdrawiam,
    Daga

9. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

coś widzę że tematy nie ruszają...
    ale chyba przez to że uczęszczamy na forum:tak:i ta piszemy sobie o wszystkim....

10. reklama
  11. maxwell80

maxwell80 Mamusia cukiereczków M&M

Cześć, jestem Ola..mam 29 lat i oczekujemy z mężusiem na nasze pierwsze dziecko:-) Termin mam na 21 listopada:tak:

12. aga4444

aga4444 Fan(ka)

cześć a ja jestem Aga mam 26 blat jestem z okolic Oświęcimia termin 15.11:) będzie to moje drugie dziecko:)

Poleć forum