reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witamY

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2005
Postów
5
WitamY wszystkich serdecznie,
choć jestem mamusią z bardzo malutkim starzem, bo wg określeń lekarza mam 4-5 tygodniową ciążę, to niemogę się opanować, żeby nie powiedzieć o tym całemy światu,
i tak właśnie szczęśliwie trafiłam do Was :)
Na razie o naszym Owocku wiem tylko ja i mój mąż, ale czekam aż wróci do Polski i oznajmimy z radością Rodzicom, że są już również Dziadkami :laugh:
Choć troszkę się boję że to za wcześnie (ze względu na możliwe poronienie). Jak uważacie?

Z nadzieją na większy brzuszek
pozdrawiam serdecznie
Opium

Ps. Jeśli nie napisałam tej wiadomości we właściwym miejscu, to oczywiście proszę ją przenieść we właściwe.
 
reklama
Opium moje gratulacje :)
Wiem jakie to szczęscie i jak bardzo chce się powiedzieć o tym całemu światu, ale moim (wyłącznie) moim zdaniem lepiej jest poczekać choćby do 9 tygodnia, bo to naprawdę jeszcze bardzo wcześnie, a zobaczycie że Rodzice nie mniej się ucieszą a Wy będziecie mieć większą pewność że wszystko jest wporządku :) jednak to wyłącznie wasza decyzja :) ale pamiętajcie że pośpiech nie zawsze jest najlepszy...

Duuużo zdróweczka, pozdrawiam serdecznie :)
 
Do góry