reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamy

A

Aniaigutek

Gość
Witamy wszystkich bardzo cieplutko. Chcę się z Wami podzielić naszą radością ....dostalismy na te święta najpiękniejszy prezent..dwie kreseczki na teście. :lol: Termin przyjscia naszego Maleństwa to około 5 wrzesnia...(data urodzin mojej miłosci).
Niestety od własciwie początku leżę w łózku i muszę brać tabletki na podtrzymanie..(ale wiem, czuję ze bedzie dobrze)!Dziewczyny chcę wszystkie uczulić na wybór lekarza ..ja na pierwsza wizytę trafiłam do super sławy...nie wspomnę o cenie wizyty, który w tym dniiu nie miał najwidoczniej humoru, jedyne zalecenie jakie otrzymałam to : nie szalec nic wiecej...Potem okazało sie ze ciąża jest zagrozona i muszę leżeć"plackiem" w łózku ...Nie chcę myslec jak to mogło sie skonczyc. Teraz mamy cudnego ginekologa, zawsze pod telefonem o kazdej porze dnia i nocy.
Mamuśki kochane odezwijcie się jak się czujecie.Buziaczki dla was i Maleństw.Pozdrawiamy :p :D :D :D




22421041.png
[/img]
 
reklama
Witajcie no i gratulacje!!!!
Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze z Wasza dzidzia.
Ja na szczescie nie mam narazie zadnych problemow,no moze oprucz wszystkich ciazowych dolegliwosci.
Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka oczywiscie :D
 
No to leżymy obie :) Ja już od miesiąca i lekarz powiedział żeby odpoczywać i leżeć jeszcze przez następny miesiąc a potem zobaczymy. Wizytę mam za 4 tygodnie i wtedy też bedę miała USG genetyczne bo to już 12 tydzień będzie. Zobaczę moje już duże maleństwo :) Ostatni raz widziałam jak miało troche ponad 9 mm :)

Pozdrawiam serdecznie i nie martw się niczym! Wszystko będzie cudownie :)
 
aster pisze:
Witajcie no i gratulacje!!!!
Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze z Wasza dzidzia.
Ja na szczescie nie mam narazie zadnych problemow,no moze oprucz wszystkich ciazowych dolegliwosci.
Pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego i duzo zdrowka oczywiscie :D

Dziękujemy za cieplutkie słowa...przecież każda kiedyś marzyła o tych ciązowych dolegliwościach, teraz je mamy:) :lol: :lol:
Aster trzymaj się dzielnie ze swoja dzidzią. :)
 
Ines, Blanus fajnie ze jesteście...od razu mi lepiej jak wiem , że nie jestem sama:)Tylko pozytywne myślenie i we wrześniu umówimy się na spacer:) :) :) :) :) :)
 
Aniaigutek, kiedy macie termin :?: Bo ja planowo 3 września. Wspólny spacer we wrześniu uważam za niezły pomysł ;)

Pozdrawiam cieplutko i trzymajcie się!
 
bardzo mi sie podoba ten pomysl - wspolny spacerek ;)
wlasnie kiedy masz termin, Aniaigutek?
moze bedziemy w jednym szpitalu, kto wie? swiat jest taki maly :D
myslalyscie juz gdzie rodzic (wiem, ze jeszcze wczesnie, ale... )

moc cieplych mysli dla WAS!
 
Witam Wszystkie Przyszłe Mamusie. Ja też wyliczyłam sobie (na razie sama) że moje Maleństwo powinno pojawić się we wrześniu, a konkretnie ok 26, 27 września.
Teraz jestem w trakcie zastanawiania się i zbierania informacji do którego lekarza powinnam się wybrać, aby poprowadził moja ciążę. Pomyslałam że dobrze byłoby gdyby ten lekarz pracował również w szpitalu w którym będę rodziła.
Na razie zbieram opinie od znajomych i z netu i w przyszłym tygodniu wybieram się sprawdzić czy wszystko ok.
Trzymajcie się cieplutko.
 
reklama
Do góry