reklama
  1. TurboIza

TurboIza Początkująca w BB

Drogie Mamy,
    Podobnie jak ja nie tak dawno dowiedzialyscie sie ze nasze Malenstwo/-wa przyjda na swiat w Marcu 2013!!!
    Jak trzymacie Cie w 1szym trymestrze?
    Serdecznie pozdrawiam
    Iza

2. libelle

libelle Zaciekawiona BB

Witam! Moje malenstwo zawita 9 marca.Juz teraz nie moge sie doczekac jak i wszyscy w rodzinie.

3. reklama
  4. TurboIza

Ale super, moje jest planowane na 29 marca ;) W poniedzialek okaze sie czy to blizniaczki czy nie bo ostatnio Gin nie byl pewien ;)
    Rowniez nie mozemy sie doczekac mmmm cudnie ;)

5. libelle

libelle Zaciekawiona BB

Ojej to podwojnie bedzie wesolo:-DU mnie bedzie jedno baby.Mamy pierwsze fotki w 4D.Niesamowite....Raczka zaslonilo buziolkai nozki zalozyl jedna na druga.Nie moge sie nagapic:szok:Uwielbiam.....

6. TurboIza

Naprawde?! Ale super, a w ktorym tygodniu robiliscie 4D. To musi byc cudowny widok :)

7. libelle

libelle Zaciekawiona BB

Widze ze czesciej tu zagladasz TurboIza i ja tez bede.W 10 tygodniu to bylo w ten poniedzialek.Widok niesamowity.....

8. maryńka

maryńka Fanka BB :)

Hey dziewczyny,

Jestem w 9 tygodniu upragnionej ciazy. Mam termin 31 marca, mecza mnie okropne mdlosci od 2 tygodni, wspomagam sie mieta. Miala juz ktoras z Was robiona przezierność fałdu karkowego? Zdecydowalyscie sie na nia?

Pozdrawiam Was!

9. littlevixen

littlevixen Początkująca w BB

Witam. Jestem Iza z Krakowa. Mam 22 lata i jestem w 8 tyg ciązy

10. reklama
  11. mrowka292

mrowka292 Początkująca w BB

Witam wszystkie Kobitki :-) Ja również będę marcową Mamą. Termin mam na 06 marca.

12. mrowka292

mrowka292 Początkująca w BB

Maryńka, na mdłości spróbuj świeżego imbiru. Trzeba go obrać i naskrobać trochę do szklanki, tylko nie za dużo bo jest dość ostry, zalać gorącą lub ciepłą wodą, odczekać i pić. Ja też miałam mdłości i mnie imbir uratował życie :-)

Poleć forum