reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Moniqa, Babygg GRATULACJE DZIEWCZYNY!:-):-)

Ale Wam zazdroszcze, mi raczej w tym cyklu sie nie udalo,bo tylko raz w dni plodne byly przytulanki. Jestem w Polsce. Po 1wszym pojdedo gina zobacze czywszystko ok i trzeba bedzie brac sie ostro do roboty ;-)
 
reklama
Mycha może ten raz wystarczy :tak::-) U mnie niestety szanse marne, bo przytulanka były kilka dni przed owu. Spodziewałam się owu ok 17 dc a tu niespodzianka - w 19 dc wieczorem. A mąż na szkoleniu, ja zresztą też i nie było sił na starania ani wtedy ani dzień po. No trudno... 3 lipca ma przyleźć @ i zobaczymy...
 
Moniqaa i Babygg gratuluję! Cudowne te wasze bladziochy, aż mi się serduszko ucieszyło, że Wam się udało, bardzo Wam kibicowałam !! ;);)

dziewczyny mam pytanie, czy ja mam to plamienie traktowac jako okres ?? bo nie wiem jak mam teraz sobie liczyc dni cyklu..
 
Mycha, Neta - u nas zadziałał jeden raz - to po pierwsze, a po drugie - dwa lub trzy dni przed owulacją... Więc głowa do góry!

Doska, a testowałaś kochana ponownie? Strasznie dziwnie to u Ciebie wygląda! Skoro to było jednodniowe plamienie, to ja raczej nie oznaczałabym tego jako 1dc, ale znawcą tematu nie jestem. Trzymam &&&&& :tak:
 
Doska, a testowałaś kochana ponownie? Strasznie dziwnie to u Ciebie wygląda! Skoro to było jednodniowe plamienie, to ja raczej nie oznaczałabym tego jako 1dc, ale znawcą tematu nie jestem. Trzymam &&&&& :tak:

hej, tak testowałam od razu następnego dnia ale nic nie wyszło, tak myślę czy umówić się do ginekologa. Teraz to mam takie godziny pracy że nawet bety nie polecę zrobić. sama już nie wiem, co się dzieje.. Czy jeszcze raz testować ? czy dać sobie spokój ??
 
Doska, ja bym zatestowała, ale z porannego moczu. Dzisiaj robiłam test wieczorem, 33dc i beta rano prawie 90 i kreska jest widoczna, ale wciąż słabsza od kontrolnej, a test o czułości 25 (Pink) ;-) &&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Doska, ja bym zatestowała, ale z porannego moczu. Dzisiaj robiłam test wieczorem, 33dc i beta rano prawie 900 i kreska jest widoczna, ale wciąż słabsza od kontrolnej, a test o czułości 25 (Pink) ;-) &&&&&&&&&&&&&

kochana ja za kazdym razem jak testuje to z porannego moczu, no dobra jutro zatestuje i zobaczymy, powiem wam szczerze ze juz stracilam nadzieje ze cos moze wyjdzie z tego..
 
reklama
Hmm... a ja wam powiem, że z porannego moczu miałam słabsze kreski niż z popołudniowego :-p

Doska1 przykro mi, ale lipiec to już na pewno będzie Twój :tak:
 
Do góry