reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiwat maj! Staraczki majowe 2013

Hmm... a ja wam powiem, że z porannego moczu miałam słabsze kreski niż z popołudniowego :-p

Doska1 przykro mi, ale lipiec to już na pewno będzie Twój :tak:

fajnie by bylo, w koncu nasza rocznica ;)
ale w lipcu ze staranek musimy zrezygnowac bo meza nie bedzie, wyjezdza na rehabilitacje, ja od czasu do czasu bede do niego dojezdzac, ale zreszta sie zobaczy ;)
 
reklama
Ja w czwartek idę do lekarza. Oby wszystko było ok!

Waiting, jak u Ciebie Słońce?
Doska, coś dziwne te cykle... Owu kiedy? Może to ból na owu?



&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ja w czwartek idę do lekarza. Oby wszystko było ok!

Waiting, jak u Ciebie Słońce?
Doska, coś dziwne te cykle... Owu kiedy? Może to ból na owu?



&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

na razie testy owulacyjne nic nie pokazały, moze to nawet i dobrze, bo maz wraca w pt to moze zdazymy ^^ :-D
 
Doska, to trzymam mocno kciuki! Cykl jednak nie pójdzie na straty! :tak:

mąż już miał powiedziane że jak przyjedzie to będzie musiał nadrobić jak najszybciej te dni, w których go nie było, tak więc piątkowa noc będzie nasza :laugh2: hehe, własnie się szykuje do pracy, tak mi się nie chce.. ostatnio testy owulacyjne chyba mnie zawodzą, kupuje cały czas te same, ale jakoś nie dają pozytywnego wyniku, chyba przerzuce się na jakieś inne.
 
Ja w czwartek idę do lekarza. Oby wszystko było ok!

Waiting, jak u Ciebie Słońce?

Hey. My zakończyliśmy staranka na ten miesiąc owulacja była niedziela-poniedziałek. Dziś mnie jeszcze ciut jajniki bolą ale już poszaleliśmy przez ostatnie kilka nocy i ranków teraz trzeba się wyspać i mieć nadzieję że może lipiec będzie szczęśliwy...
Pocieszył mnie fakt że na ovufriendzie dziewczyna zobaczyła bladziocha a jej mąż miał gorsze parametry od mojego plus jej problemy z tarczycą więc może i dla nas jest iskierka nadzieji:-p
 
reklama
Do góry