reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyta u ginekologa.

moonglo

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
24 Wrzesie艅 2021
Post贸w
24
Cze艣膰 dziewczyny! 馃槉

Jestem w pi膮tym tygodniu ci膮偶y (4+5), pierwsz膮 wizyt臋 u ginekologa u kt贸rego chc臋 prowadzi膰 ci膮偶e mam za p贸艂tora tygodnia. Do tej pory mia艂am nabrzmia艂e i bol膮ce piersi, a dzisiaj wszystko usta艂o, troch臋 si臋 zmartwi艂am, bo to by艂 m贸j jedyny objaw ci膮偶y. Czy kt贸ra艣 z Was mia艂a tak na tym etapie?
Zastanawiam si臋 r贸wnie偶 czy nie uda膰 si臋 dzisiaj do innego ginekologa, kt贸ra ma termin i podgl膮dn膮膰 jak wygl膮da sytuacja.

reklama

moonglo

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
24 Wrzesie艅 2021
Post贸w
24
Nie ma sensu zmiana terminu bo i tak na usg nic jeszcze nie zobaczysz. Ewentualnie do艂o偶ysz sobie stresu. Na tym etapie to jeszcze nie martwi艂abym si臋 "zanikiem" takich objaw贸w bo to nic nie znaczy.
Termin wizyty zostaje, bo u tego ginekologa chcia艂abym prowadzi膰 ci膮偶e, jedynie zastanawia艂am si臋 nad dodatkow膮 wizyt膮 u innego ginekologa :)

margola29

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
28 Kwiecie艅 2021
Post贸w
683
Termin wizyty zostaje, bo u tego ginekologa chcia艂abym prowadzi膰 ci膮偶e, jedynie zastanawia艂am si臋 nad dodatkow膮 wizyt膮 u innego ginekologa :)
Tylko 偶e i tak nic lekarz nie pomo偶e, bo nic nie zobaczy. Jedynie mo偶e da膰 Ci zalecenie wykonania bety i wizyt臋 w okolicach 7 tygodnia, bo wtedy b臋dzie mo偶na dojrze膰 zarodek z serduszkiem. Od tego momentu w wi臋kszo艣ci przypadk贸w zak艂ada si臋 kart臋 ci膮偶y.

iz00lka

Do艂膮czy艂(a)
11 Marzec 2021
Post贸w
210
Podzielam zdanie poprzedniczek, bez sensu i艣膰 wcze艣niej na wizyt臋, nie wiem czy nie posz艂abym dla w艂asnego spokoju p贸藕niej. Z objawami ci膮偶owymi jest jak z wszystkim - nie ma regu艂y - jedni maj膮 wszystkie objawy jakie mo偶na sobie wymy艣li膰 inny nie maj膮 zupe艂nie 偶adnych i w og贸le w ci膮偶y si臋 nie czuj膮. Poza tym objawy pojawiaj膮 si臋 raczej na p贸藕niejszym etapie jak w organizmie zwi臋kszy si臋 ilo艣膰 hormon贸w ci膮偶owych. Pozdrawiam i 偶ycz臋 spokojnej ci膮偶y :)

niematkawariatka

Do艂膮czy艂(a)
18 Marzec 2021
Post贸w
1 082
Bada艂a beta hcg? Mo偶na powt贸rzy膰 i sprawdzi膰 czy przyrasta :) najlepiej dwa razy w odst臋pie 48h.
Zanik na chwile objaw贸w nie musi oznacza膰 nic z艂ego, wiele dziewczyn tak ma na pocz膮tku :)

ness.

Do艂膮czy艂(a)
4 Sierpie艅 2020
Post贸w
4 978
Nie no w 4+5 ju偶 lekarz spokojnie dostrze偶e p臋cherzyk, a mo偶e i cia艂ko 偶贸艂te jak ma dobry sprz臋t.
Aczkolwiek nie da ci odpowiedzi czy ci膮偶a si臋 rozwija, bo nie b臋dzie jeszcze zarodka.

moonglo

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
24 Wrzesie艅 2021
Post贸w
24
Dzi臋kuj臋 za odpowiedzi 馃槉 Wiem, 偶e na tym etapie prawdopodobnie by艂by widoczny jedynie p臋cherzyk ci膮偶owy, ale zaniepokoi艂am si臋 tym i pierwsza my艣l jaka si臋 pojawi艂a to wcze艣niejsza wizyta u lekarza 馃槉 To moja pierwsza ci膮偶a i wszystko jest dla mnie nowe, po nocy piersi nie bola艂y, a teraz zn贸w lekko pobolewaj膮 馃槉 Teraz ju偶 wiem, 偶e tak si臋 mo偶e zdarza膰 i nie znaczy nic z艂ego 馃槉 Bet臋 robi艂am zaraz po tym jak test wyszed艂 pozytywny, p贸藕niej sprawdzi艂am przyrost i wszystko by艂o w porz膮dku, a dzisiaj dla 艣wi臋tego spokoju zrobi艂am bet臋 jeszcze raz 馃槉

reklama
Do g贸ry