reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyta u pediatry-raport

a my dopiero moze w lipcu zaczniemy szczepienia, bo narazie to tylko Macio jest zaszczepiony przeciw WZW
 
reklama
my wczoraj robiliśmy drugie podejście do szczepienia no i niestety nic z tego, bo Mały znowu złapał jakies przeziębienie, więc czekamy aż będzie całkowicie zdrowy; wg kalendarza szczepień Kubus powinien być zaszczepiony prawie miesiąc temu jednak lekarka mówiła, żeby się zbyt mocno nie przejmować, bo trzecia dawka szczepionki HiB może być trochę opóźniona i nic się nie stanie...trochę mi ulżyło uff... ::)
 
No w końcu, my już po szczepieniu na WZW i spokój przez parę miesięcy. A Marcinek był bardzo grzeczny, najbardziej interesowały go koraliki przy żaluzjach a zastrzyk sobie był i jakoś mało zareagowal. Poza tym dalej mamy brać wit D3 po 1 kropli oraz Cebion multi.
 
A my w zeszły czwartek byliśmy na szcze pieniu i zniósł je Mateuszek bardzo ładnie,do lekarza oczywiście się uśmiechał a po mierzeniu okazało śię że urósł 4cm więc liczymy sobie 70cm i ważymy 7170.Skierowanie na morfologie też dostaliśmy więc będzi pik w paluszek
 
No i Maciusia łapło pierwszepowazniejsze przeziebienie. Bylismy dzis u lekarza z tym kaszelkiem i okazało sie ze sa zniany na oskrzelach jeszcze nie wielkie ale zawsze, dostalismy antybiotyk i za tydzien mamy sie zgłosic do kontroli. Przez ta choraobe musiałam przełozyc wizyte u neurologa a nastepny termin dostałam na 28 lipca ::) oszalec mozna z tymi urlopami lekarzy, nie dosc ze lekarz przyjmuje raz w tyg to jeszcze go nie bedzie przrz miesiac
 
Maciusiu życzymy zdrówka!
Kunda my następną wizytę u neurologa mamy dopiero 4 sierpnia, no ale do Adasia p. doktor nie ma żadnych zastrzerzeń więc jest to tylko wizyta profilaktyczna.
 
U nas tez nie ma wielkich wskazan jest to wizyta kontrolna ale wydaje mi sie ze powinni miec w zapasie jakies terminy jesli dzidzia zachoruje i nie kazac jej niewiadomo ile
 
Jesteśmy po podwójnym szczepieniu- Hib i WZW B. Było trochę płaczu, w końcu kłuto w obie nóżki. A jeszcze przyplątał się dzisiaj Adasiowi katarek, szczerze powiedziawszy zaraził się ode mnie bo mnie męczy już kilka dni. Po powrocie z przychodni padł i śpi jak zabity. ;D
 
Wczoraj bylismy na kontroli w poradni rehabilitacyjnej i Macio robi postepy ale nadal mamy cwiczyc, ale co najwazniejsze mamy zgode na wakacje, martwiłam sie bo wtedy opuscimy zajecia ale nie mamy przeciwskazan :D

Bylismy tez wczoraj u logopedy i weziadełka w normie mamy tylko cwiczyc jezyczek i troche masowac buzie aby wzmocnic miesnie...ale jest dobrze
 
reklama
Do góry