reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

reklama

Wizyta u psychologa

Umbi

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Czy waszym zdaniem wizyty psychologiczne mają sens? Jak taka wizyta wygląda? .Czy jest tutaj ktoś komu wizyta u psychologa pomogła?

Jeśi tak to piszcie jak to wyglada.

reklama

c_or_nelia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Według mnie wizyty u psychologa to strata pieniędzy. Większość nie ma pojęcia jak rozmawiać z ludźmi tylko milczy, a to nie tak powinno wyglądać.
Oczywiście są ludzie, którym psychologowie potrafią pomóc, ale to musi być naprawdę dobry psycholog. U mnie w mieście niestety takich nie ma.

tamkara

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Zależy od wielu czynników. Ważne jest na pewno Twoje nastawienie oraz fakt z jakim problemem się wybierasz do psychologa. Psycholog nie da Ci 100% recepty na rozwiązanie problemu ale na pewno nakieruje Cię na dobre tory oraz poprawi pewność siebie. Jesli sobie nie radzisz to wizyta u psychologa powinan pomoc.Chodziłam przez jakiś czas na takie sesje do Strefy Myśli. Z każdym kolejnym spotkaniem mogłam zmienić swoje nastawienie oraz powoli zmienialam również swoje życie. W przychodni pracuje wielu psychologów.

Do góry