reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Wizyta u stomatologa

Miasto
Zaręby gm. Żabia Wola
Rozwiązania
0
My niestety nie mieliśmy okazji być jeszcze u stomatologa mimo że pediatra mówi że jest ok ale zamierzamy sę wybrać choć bardzo sięmartwię czy coś z tej wizyty będzie ale spróbuje tak jak radziłas przez tą zabawę bo momo że mam bardzo odważnego synka to jednak mam obawy :-)
a jeśli chodzi o tegho stomatologa to czy jest to jakiś konkretny dziecięcy czy normalny i czy może macie dobrych stomatologów do polecenia :-)

;-

reklama

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
nie będę zaczynać nowego tematu, wiec w tu chciałam zapytać o nowe ząbki, jak u waszych dzieci, bo moja Maja zgubiła już 6 ząbków i ma 2 stałe

secasia

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Moja ma dopiero 2 stale ale jak patrze na dzieci znajomych to niektore maja jeszcze wszystkie mleczaki....

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
no właśnie dlatego zaczęłam temat, bo jestem w szoku, inne dzieci maja jeszcze wszystkie mleczaki, a Majce pierwszy wypadł już rok temu

Anulka59

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hej Mati też jeszcze ma komplet mleczaków.Stomatologa jeszcze nie odwiedzaliśmy i mam nadzieję ze długo nie będziemy musieć bo z autystycznym dzieckiem to pewnie będzie koszmar...

Madzia_33

Mama Julki i Krzysia !!!
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
u nas komplet mleczaków a stomatolog systematycznie w celu kontroli ubytków brak

Do góry