reklama

Wizyta u stomatologa

Miasto
Zaręby gm. Żabia Wola
Rozwiązania
0
My niestety nie mieliśmy okazji być jeszcze u stomatologa mimo że pediatra mówi że jest ok ale zamierzamy sę wybrać choć bardzo sięmartwię czy coś z tej wizyty będzie ale spróbuje tak jak radziłas przez tą zabawę bo momo że mam bardzo odważnego synka to jednak mam obawy :-)
a jeśli chodzi o tegho stomatologa to czy jest to jakiś konkretny dziecięcy czy normalny i czy może macie dobrych stomatologów do polecenia :-)

;-

reklama

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
nie będę zaczynać nowego tematu, wiec w tu chciałam zapytać o nowe ząbki, jak u waszych dzieci, bo moja Maja zgubiła już 6 ząbków i ma 2 stałe

secasia

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Moja ma dopiero 2 stale ale jak patrze na dzieci znajomych to niektore maja jeszcze wszystkie mleczaki....

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
no właśnie dlatego zaczęłam temat, bo jestem w szoku, inne dzieci maja jeszcze wszystkie mleczaki, a Majce pierwszy wypadł już rok temu

Anulka59

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hej Mati też jeszcze ma komplet mleczaków.Stomatologa jeszcze nie odwiedzaliśmy i mam nadzieję ze długo nie będziemy musieć bo z autystycznym dzieckiem to pewnie będzie koszmar...

Madzia_33

Mama Julki i Krzysia !!!
Miasto
Chorzów
Rozwiązania
0
u nas komplet mleczaków a stomatolog systematycznie w celu kontroli ubytków brak

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019