reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizytowo u lekarza - co i jak w brzuszku słychać? [bez komentarza]

Martusionek napisała, że jeszcze nie urodziła, że bóle krzyżowe Ją męczą, leży na patologii i dzisiaj Ją przenoszą na porodówkę i ma urodzić.
 
reklama
Sms od Martusionek : Tomaszek urodził się o 10:40 i ma 56 cm dłg i waży 3350g. Na razie Go zabrali, bo troszkę Go wymęczyłam, ja leżę i odpoczywam na porodówce, akcja porodowa ekspres"

GRATULACJE MARTUŚ.
 
Sms od GosiaLew :
Kubuś 51 cm, 3300g, poród SN.

Mam zdjęcie, ale to chwilę, muszę się ogarnąć :) No, ale nie wiem czy dziś czy jednak wczoraj się urodził :)

GRATULACJE GOSIA

EDIT: Wklejam zdjęcie Kubusia.
Zobacz załącznik 324377
 
Ostatnia edycja:
Kochane sms od Martusionek, jeszcze po południu mieli wychodzić jutro do domciu i niestety przed chwilą taka wiadomość, potrzebna Wasza pomoc :-(
" Dziewczynki jak możecie to trzymajcie kciuki za Tomusia, nie wychodzimy jutro, bo musimy zrobić echo, jest podejrzenie wrodzonego zapalenia płuc, crp, jest na badaniach. Ma robione rtg i pobrane wymazy bardzo się boję, a Wasze kciuki potrafią wiele."

Martusiu tak jak Ci pisałam i kciuki i modlitwa i na pewno będzie dobrze, bo musi być dobrze.
 
Kochana trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Martusionku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kochana będzie dobrze, bo MUSI być:tak:
Podejrzenie, nie jest zawsze diagnozą!!!
Jestem z Wami...

 
Biegnę też na pomoc i trzymam mocno kciuki.
Martusionek będzie dobrze .:tak::tak:
Ogólnie do dziewczynek .
Czy Martusionek chorowała tuż przed porodem na infekcję?

Ja pamiętam ,że dlatego mój Kubuś się później urodził ,żeby antybiotykami jeszcze we mnie go wyleczyć.:sorry::sorry::sorry:
U nas się udało i młody urodził się tylko ze śladami po zapaleniu płuc.:sorry:
Oby i w tym przypadku było tak samo.
U nas na początku też podejrzewali wrodzone zapalenie płuc ,a jednak się udało.
Kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&
 
o kurcze! Trzymam kciuki!!!!!

Cholera ja tez teraz jestem przeziebiona, na szczescie goraczka juz minela i dzis juz czuje sie w miare dobrze, ale zmrozila mnie ta informacja od Martusionek.
Co prawda biore teraz antybiotyk... ale jestem przerazona :(
 
reklama
Martusionek ja tez kochaniutka mocno trzymam kciuki za twojego syneczka, zobaczysz wszystko bedzie dobrze z Tomusiem.
 
Do góry