reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizytowo u lekarza - co i jak w brzuszku słychać? [bez komentarza]

reklama
Dostałam cynka od Gosi, że Jeżynka się rozpakowała, poszukałam i proszę

Wiadomość od Jeżynki :)

Witam. Z radością informujemy, iż dzisiaj 04.02.2011. o godzinie 10:10 przyszedł na świat nasz kochany synek Borys :) 4200g Szczęścia i 54 cm Miłości :) mały urodził sie w zielonych wodach płodowych :(

Także póki co cała trójka jest z jednego dnia :-D:-D:-D
 
Dołączam się do trzymania kciuków tutaj one działają cuda &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Wczorajszy wieczorny sms od GosiLew na moje zapytanie kiedy wychodzą
"Wychodzimy raczej w poniedziałek, póki co walczymy o laktację, bo kiepsko z tym"

I dzisiejszym sms od Martusionek:
" Dziś jest lepiej, Tomuś ma antybiotyk, mocz ok. Czekamy do jutra na wymazy i na echo i walczymy z cycami. Pozdrawiamy i tęsknimy za bb-ciotkami"

No to trzymamy kciuki cały czas, by jutrzejsze badania wyszły ok.
 
Właśnie dostałam przekierowane wiadomości od Lili:

"Właśnie jestem po badaniu, przenoszą mnie na porodówkę. 5cm rozwarcia - angelika"

GosiaLew wyjdzie dzisiaj jak Kubie brzuszek zbadają odnośnie cukrzycy Gosi.

A to śliczny synek GosiLew :-)
 

Załączniki

  • Zdj_cie0016.jpg
    Zdj_cie0016.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry