reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
ja mam 2 sn za sobą, niestety po obu wstawałam z łóżka dopiero po ponad 24 h bo mdlałam po obu porodach, ciekawe jak zniosłabym cc?
 
Ewik czego boisz?
boję sie tego co będzie po cc, tego że małą musze na tyle dni zostawić i tego jak ona zareaguje jak wrócimy do domu. Wogule to mimo, ze to drugie dziecko boje się, że sobie nie poradze ;/ ehzzz hormony mi chyba buzują..

Nathani nie chcialabys takiego rach ciach :-)
dokładnie mimo iż rach ciach szybko to później tyle dni męczarni.
A ja mialam sn i 2 cc i sn wspominam traumatycznie ale zw na zakończenie bo mialam pozniej zabieg. A cc super sam poczatek ale po znieczuleniu dziękuję bardzo. Po sn laski śmigaja 3 h później a tu lezysz i zwijasz sie z bólu. Sa środki pbolowe. Niewieze ze sa kobiety ktore z nich zrezygnują. Jak sie najadlam lekow to bylo super :)
hehe no mnie tez leki ratowały nawet położna stwierdziła że kobiety max 3 dni przyjmuja i później sobie radzą bez a ja do niej że nie interesuje mnie ile inne przyjmuja mnie bardzo boli i chce eki. Mam niski próg bólu i sn sobie niewyobrażam bo przy poprzedniej próbie skurcze o mocy 70 bolały jak cholera, a to teoretycznie połowa cakowiego bólu :szok:
 
No wlasnie ten bol przy sn....a co do zostaw ienia corki to mi smutno ze lenka bedzie bez mamusi. Starszym juz wytlumacze a maluszek jeszcze nie rozumie
 
Ja tam bym chyba też wolała raz ciach cc, ja się boję tego rozrywania, te bóle no były mega ale do zniesienia, ale trzymasz te nogi przy sobie bo mi tak kazały tu rwie od tego trzymania w pachwinach, no i myślisz, zaraz mnie porozrywa i tego się najgorzej boję, niby nie czułam kiedy i jak ale też miałam stracha przed rozdarciem, teraz mam jeszcze mega nadżerkę, do tego miałam zrost tam na nerwie po ostatnim porodzie, że nie mogłam wytrzymac z bólu podczas seksu, no i to odczuwalne jest do teraz, tylko mniej, nie wiem co to będzie jak mała będzie się przeciskać i tego dotknie, mam nadzieję, że pójdzie szybko i gładko. tylko to mi zostało.
 
Ja po wizycie, nasza mała już 3 kg waży uhuhu a leci 36tc dopiero.
U mnie jeszcze spokojnie nic nie zapowiada, żeby malutka się do nas wybierała, więc jeszcze troszkę czasu mam:]
Gbs wyszedł mi dodatni, a bakterie w moczu już doszły do normy i jest okey.
Teraz muszę ciśnienie mierzyć, na razie mam tak troszkę na granicy, ale mam nadzieję, że obędzie się bez lekarstw i się unormuje jeszcze.
 
reklama
Do góry